sny a ich obsah

lost

Kedy uz vynajdu nahravac snov.. Alebo funkcia PAUSE v sne by naozaj bodla :)

Minul som vyhral nieco ako loteriu vo sne, a potom som sa prebudil...

Ale tiez sa mi niekedy snivaju "ludia", len take bezdejove casove slucky ako keby, no ale neviem preco, v ten den co vstanem, tak stavam s lepsou naladou, ako napr. ked mam nocnu moru, ze ma zabijaju duchovia nemeckych vojakov, alebo trhaju mimozenstania, vtedy vstavam ako keby to bolo skutocne ("dolamanost")

ale spat k teme:

still dream, preco o tom ten muz nevie? :)

snílka

Mne sa stále sníva o autách a vode. Viem, že auto predstavuje telo, ale neviem vydedukovať, čo to znamená. Často, že keď zaparkujem dole kopcom, dám aj ručná a auto sa stále hýbe. Alebo som mala auto zaliate vodou. Alebo mi ušiel vlak a naspäť som šla autobusom. Stále autá - vozidlá a voda. Voda zas, že znamená emócie. Ale neviem...

luciferka

still dream, hej odrazaju podvedomie, ale mnoho snov si dokazes vysvetlit aj sama....resp. niekto kto sa aspon troska vyzna a vobec to nemusi byt vykladac snov, ci ako by som hoi nazvala.........mne sa tiez momentalne sniva len s jednym clovekom, ale vysvetlujem si to uplne inak ako to, ze sa mi s nim sniva, lebo mna fyzicky nepritahuje.......ty vies, preco mas tie sny, tak neries, snivaj a hotovo :D.....ja som napr. pred odovzdanim bakalarky mala strasne sny, stale ma nejaky clovek nahanal a nakoniec dobehol, chcel ma zabit....uplne pochopitelny sen vzhladom na situaciu a nepotrebovala som ani ziaden snar :D...

still dream

mnamka
tak isto si to vysvetlujem aj ja... len som nevedela,či má niekto podobný názor....takže,podla tohto názoru sú snáry vlastne na nič,či?...pretože sny potom odrážajú naše podvedomie a nie každý ho má rovnaké

7palaciniek
no,on vzdy bol ako len kulisa,že osm ho stretla,že tam proste bol...no nasposledy sa mi snívalo že ma objímal...stupnuje sa to..som zvedavá čo bude nabudúce :)

mnamka257

podvedome nanho stale myslis aj v spanku.v snoch sa nam vacsinou objavuju problemy alebo nevyriesene veci ktore sme cez den nemohli vyriesit.