bradavičky na tvári

marcelcierny

sandra.. ja to mam tiez ale na hornej pere...samozrejme na koznom dusik atd. ale nik nic.... hned zajtra skocim do lekarne a skusim tie homeopatika... potom sa ozvem ako som dopadol

kenyt

ahoj, ja som to mala tiez.viac x som bola v ba v jednom laserovom centre, kde mi to vypalovali laserom. nepomohlo mi to.az raz som bola na lyzovacke, a same od seba mi to zmizlo.mraz mi to vystipal. a to mi povedal lekar ze od mrazu to mizne;]

miriam1

Sandra ahoj, ja som sa s týmto Tvojím problémom stretala. Riešila som to ohladom svojich detí. Nič nám nepomohlo, ani dusík, ani iné mechanické finty. Až homeopatiká, kt. nám predpísala istá kožná lekárka. Ide v podstate o virus. Homeopatiká sú dvoje a volájú sa: Thuja a Dulcamara. Zožeň si šaržu s označením CH6. Sú to glôčky v tube, vypadajú ako antiperle. Užívajú sa 5 gulôčok vycmúlať pod jazykom a po chvíli 5 gulôček z druhého balenia. Užíva sa to na jar,ak sa dobre pamätám cca 4týždne. Je dobré sa každoročne takto preliečiť. Neublíži Ti to a nezlakni sa, reakcia býva niekedy búrlivá, ten virus sa z teba musí dostať von, pôjde cez kožu a budeš vyhádzaná ako pri slabých kiahniach. Neboj sa, bradavičky sa Ti potom stratia sami, neodstráňuj ich mechanicky. Popr. sa v lekárni opýtaj na užívanie, nepamätám sa presne, ako dlho to deti užívali. Myslím si, že sme vždy kupovali po dve balenia z každého lieku a to celé využívanie tvorilo tú kúru.