Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim o radu -urinoterapia akne

Príspevok v téme: prosim o radu -urinoterapia akne
janulienka22

chcela by som vyskusat urinoterapiu na akne co mam.pocula som od mnohych ludi ze im pomohlo na vyrazky pitie a potieranie vyrazok mocom.chcela by som to skusit,len neviem ako presne na to,aky moc ,kedy ako atd...preto by som bola vdacna za kazdu radu ako konkretne postupovat a akym chybam sa vyhnut pri urinoterapii a taktiez by ma zaujimalo ako dlho sa moze urinoterapia praktizovat atd...za vsetky konkretne rady a navod ako na to velmi pekne dakujem,aj za kazdu vasu skusenost.

babuka

kúp si knihy MUDr.Partykovej cez intern.knihkupectvo Gorila. Tam sa dozvieš všetko a odborne. Je skvelá. Veľa úspechov.

vypsana_fixa

Meeg moc nevplyvuje iba skodlive latky.moc vyplavuje hlavne latky ktore by sa úrakticky nemali dostat z tela von pretoze su pre nas organizmus pozitivne.mne poviedala doktorka ze mam crly cyklus dodzubany mozem jest kolko chcem vitaminov a vstekeho len sami to vylucuje vsetko z tela a nestravi.

zlato

Ak chces urinoterapiu vyskusat, tak by si mala prestudovat dostupne informacie napr. od Milana Polášeka www.joga.sk resp. precitat knihu od Jiriho Cingroša: Sam sebe doktorem.

Meeg

neviem,mne to príde divné...veď močom telo vyplavuje práve tie škodlivé latky nie? tie čo nepotrebujeatď...tak prečo potom to pomaha?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim o radu -urinoterapia akne - Fórum - ZDRAVIE.sk