Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mykoza-vyskúšala som už všetko

ella1

takže dámy, ja mám tento problém už asi 15 rokov a nie a nie sa toho zbaviť, už som skutočne zúfalá. Začínam už mať aj vážne obavy o svoje manželstvo, stále manžela odmietať, to sa tiež nedá donekonečna, Už som párkrát skúšala tú dietu, ale ja mám strašný problém vydržať bez sladkostí, ale už naozaj musím. K lekárovi už ani nechodím, lebo on sa ma spýta že čo chcem, no a v lekárni ma už poznajú, takže mi predajú čo chcem. Ak má niektorá z Vás chuť
ísť do tej diety so mnou, bola by som rada, mohli by sme sa vzájomne podporovať.

oliz

elegia - vyskusaj bylinkove caje a skus si vyhladat na internete nieco o anionovych vlozkach! citala som,ze pomahaju vyrazne aj pri mykoze.Vela stastia!

lentilka25

Ked si skusala uz uplne vsetko, pricina bude niekde inde, kde este nebola objavena. Niekedy na to vplyva nieco, co by clovek nikdy nepovedal. Tu na zdravi uz o mykoze bolo mnoho tem a raz som citala jeden prispevok, kde pani/slecna vravela, ze pri nahodnom zubnom rtg jej zistili skryte loziska pri mrtvych zuboch, uz si presne nespominam, ale ked vyriesila ten problem, zmizli aj mykozy. Nevravim, ze aj u teba je to ten problem, ja len, ze dovod moze byt barsco. Neberies HAK, nemas partnera, nejes sladke, predpokladam ze nemas ani prehnanu hygienu. Btw niekedy aj pripravky priamo na intimnu hygienu mozu sposobovat mykozu.

elegia

Vždy mi ju nerobí, naposledy mi ju robili, keď som sa sťažovala na bolesti vaječníkou a z kultivácie sa zistili len kvasinky..
Ale nerobí mi ju vždy.

akinom007

elegia/ prepac, ale neodpovedala si mi na otazku ci ta gyn.iba pozrie alebo ti VZDY urobi aj kultivaciu?
Mozno je probelm aj tam. Nemusis mat cisto kvasinky mozes mat aj kombinovanu infekciu.

titilala

drzim dietu druhý týžden a dostala som mykozu, paradox, ze som vynechala vsetky cukry a teraz prisla a tiez pozorujem, ze mam taky diskomfort po skonceni menstruacie cca 2-3 potom prejde, teraz som si dala tampon co nezvyknem a uz mam mykozu, dnes som kupovala canesten v lekarni co snou ked aj zdravo jem :(

jankaaO

aj keď si asi mnohi pomyslia ze je to blbost, mne pomohli anionove vlozky...odkedy som ich zacala pouzivat nemam to uz tri mesiace...klop klop :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mykoza-vyskúšala som už všetko - Fórum - ZDRAVIE.sk