Manzel nepotrebuje sex

Príspevok v téme: Manzel nepotrebuje sex
milusca

Vzdy to tak bolo, odkedy sme spolu zacali zit. Ja to potrebujem denne, on tak raz za tyzden. Ale keby to nebolo mesiac, nicby si z toho nerobil. Spontanny sex pocas dna nehrozi. Vzdy ma odmietne. Milenku nema. Casto sa kvoli tomu nerozpravame, lebo mna to uraza a hneva. Vecne len snivam o sexe. Sme ako najlepsi kamarati, vo vsetkych oblastiach vztahu si rozumieme, len v sexe nie. Nema ziadne zdravotne problemy. Skusila som ho tri vikendy po sebe odmietat - nakoniec som neodolala a zase to bolo rano za zatiahnutymi zavesmi na 5 minut. A zistila som, ze si to ani nerobi, mal v sebe "plny zasobnik". Takto zijem uz roky - stale nadrzana, tuziaca, plna predstav, o ktorych samozrejme vie a aj tak nic. On sa radsej ide so mnou prejst alebo si so mnou rad pokeca a urobi mi vsetko, co mi na ociach vidi, len preboha od neho nemozem ziadat styk. Neurobi mi to ani rukou, pusou uz dobre tri mesiace nic. Aj som sla na dovolenku bez neho, ked som sa po par tyzdnoch vratila, nevrhol sa na mna. Odist od neho nemozem, som nezamestnana. Pracu si vsak sazmorejme hladam. Ako sa nezblaznit?

rada

Milusca mam pocit, ze si sem tam aj protirecis. Raz napises tak, a potom rychlo to upravujes a napises inak. Ruku na srdce si daj a bud aj k sebe uprimna. Nikto ti manzela neberie, a ani nekaze rozvadzat, len snazi sa ti pomoct z tvojho pisma, co si sem uviedla. Najprv pises, ze si nestastna, a potom ze ho nevymenis a si nekonecne stastna. Su prekazky, ktore musis zdolavat a vediet na ne reagovat. Vsetci sme radi, ze sa to u vas urovnalo a prajeme ti, aby bola spokojnost na oboch stranach.

milusca

ivka, to som tam napisala preto, lebo som cakala, ze ludia budu pisat, aby som ho nechala, odisla od neho a podobne.
Ty mas stastny vztah?

ivana45

milusca, gratulujem a tisko (v dobrom, nic zel ti nezelam) zavidim.
Tvoju vetu: Odist od neho nemozem, som nezamestnana. - budeme pokladat za klavesnicoveho skriatka, dobre ?
Navzdy mier :-))) !
PS. ale predsa len, ked ta zasa premoze velka nespokojnost, ten mailik by som prosila .... :-)

milusca

rada, ked on sa spraval normalne, len ten sex odmietal, kto mal vediet, co mu beha v hlave, ja som si to zase zacala premietat na seba - ze so mnou nechce spat kvoli mne, ved vies, ake su zeny. Ale vsimla som si, ze sa cosi kdesi deje, len som to nevedela specifikovat.

ivana45, slubili sme si, ze spolu ostaneme navzdy a tento slub neporusime. Prezila som s nim niekolko najstastnejsich chvil v mojom zivote - ked sme sa stretli, ked ma poziadal o ruku, ked sme sa viezli na sobas a ked som sa stala jeho zenou. Citime k sebe take silne puto, ze sa to neda cudzim pochopit. Tak, ako nemozes "odist" od rodicov, my nemozeme odist od seba. Od prveho dna to bola obrovska laska, obojstranna. Do dnesneho dna sa velmi lubime, este silnejsie ako kedysi. Nikomu ho nedam, lebo onho velmi stojim a nemyslim si, ze by chcel inu:) Prizili sme si toho vela a nikdy sme sa neodlucili. Mozno to bude zniet gycovo, ale nasa laska je take cosi ako seria knih (filmov) Sumrak. Citala/videla si?

ivana45

Milusca, fajn, ze si sa trocha upratala, tak si to ani nabuduce nekaz.
Ale keby ta ten tvoj predsa len prestal bavit, prosim, zmien sa tu o tom, poprosim ta potom o jeho mail. Zahram sa na kupliarku, lebo poznam zopar bab, ktore by sa z neho zblaznili od stastia. :-))) Teda - mozno... Kde byva(te)?

rada

Je pravda, ze si sa zachovala trosku sebecky, ale kazdy v tomto fore si myslel, ze iny problem nema a bral automaticky, ze v pohode... No veru, mala si sa spytat, ci nema problemy, ale zase aj on ti to mohol skor povedat a nenatahovat ta, ved videl, ze sa trapis. Ved na to si ty pri nom. Mal sa ti zdoverit a nemuselo sa to takto vyhrotit. Obaja ste si na vine, takze nemusis si hadzat vinu na seba. Teraz uz len sa navzajom podporovat a bude zase dobre.

milusca

Dakujem vam, ze ste sa snazili mi poradit.

Ja som taka svina, manzelovi som sa uz aj vyhrazala rozvodom, povedala som mu nepekne veci a dnes sa mi priznal, ze ma dost vazne problemy v praci:(( Tak preto mu to nechuti. Asi taky mesiac dozadu to zacalo byt zriedkavejsie a prave vtedy zacal mat tie starosti. Samozrejme, ze namiesto toho, aby som sa spytala, co sa deje, som mu zacala vykrikovat ako pojasena, ze so mnou nechce spavat, ze nie som prenho atraktivna... najradsej by som sa nakopala do zadku.

doskar

Ahoj, Miluska. Prihovaram sa za ten vibrator. Skor mensi, hladky, ale intenzivne vvibrujuci. Kym nevyskusas, nevies.