Manzel nepotrebuje sex

Príspevok v téme: Manzel nepotrebuje sex
milusca

Vzdy to tak bolo, odkedy sme spolu zacali zit. Ja to potrebujem denne, on tak raz za tyzden. Ale keby to nebolo mesiac, nicby si z toho nerobil. Spontanny sex pocas dna nehrozi. Vzdy ma odmietne. Milenku nema. Casto sa kvoli tomu nerozpravame, lebo mna to uraza a hneva. Vecne len snivam o sexe. Sme ako najlepsi kamarati, vo vsetkych oblastiach vztahu si rozumieme, len v sexe nie. Nema ziadne zdravotne problemy. Skusila som ho tri vikendy po sebe odmietat - nakoniec som neodolala a zase to bolo rano za zatiahnutymi zavesmi na 5 minut. A zistila som, ze si to ani nerobi, mal v sebe "plny zasobnik". Takto zijem uz roky - stale nadrzana, tuziaca, plna predstav, o ktorych samozrejme vie a aj tak nic. On sa radsej ide so mnou prejst alebo si so mnou rad pokeca a urobi mi vsetko, co mi na ociach vidi, len preboha od neho nemozem ziadat styk. Neurobi mi to ani rukou, pusou uz dobre tri mesiace nic. Aj som sla na dovolenku bez neho, ked som sa po par tyzdnoch vratila, nevrhol sa na mna. Odist od neho nemozem, som nezamestnana. Pracu si vsak sazmorejme hladam. Ako sa nezblaznit?

AdamKrt

neni on gay ? To by vysvetlovalo mozno to divne spravnie...

Najjednoduchsim riesenim bude asi kupit vibrator. Uspokoj sa sama, pripadne, nech ho pouzije on na Teba...

milusca

Jasne, ze to tak nemyslel, cosi. Iba nevedel, co mi ma na to povedat... Ale mas pravdu, nutit niekoho nema zmysel...
Milenca nechcem, ved manzela milujem a problem je v tom, ze chcem len jeho, keby to tak nebolo, uz davno by som bola prec.

Aj mna uz davno napadlo, ci nema malo testosteronu, ale neviem, ako ho s tym poslat k doktorovi, vies, ked on sa citi zdravy a sex mu nechyba, co s tym urobit. To je akoby ma on nutil povedzme jest musle a stvalo by ho, ze ich nechcem jest, mne by to vsak vobec nechybalo, ani by som nechapala, co vlastne riesi.
Ale velmi nam to bura vztah, ako pisem, ked mam na to chut uz dlhsiu dobu a on ma stale odmietne, tak sa potom uz nastvem a nerozpravame sa, potom sa so mnou vyspi, vsetko je zase ruzove a tak dokolecka.

ivana45

milusca, to az bolia oci - citat, ze tvoj chlap suhlasil, ze budes mat milenca. Ja fakt nechapem. Nechcem byt ako verklik, ale: Milenec ti pripada ako lepsie riesenie nez vibrator, pritom si to nevyskusala ? Vies, trojuholnik je vztahovo dost nestabilny utvar ...ale to zrejme vies aj sama. Cele mi to pripada ako nutit spievat niekoho, kto spievat nema chut. Mozno by stalo za namahu navstivit urologa a skusit liecbu testosteronom ...ale aj to ma svoje rizika (rakovina prostaty je casta uz aj bez toho).

milusca

Na konci menstruacie mam velku chut, on mi na to povie, ze mam este dnicek vydrzat (nikdy nechcel sex pocas menzes). Pritom sa dnicek nikdy nekona, ked je koniec vikendu, tak si musim pockat do dalsieho vikendu! Ja by som ho nadrzaneho nikdy do certa neposlala, tak ma to rani, ze sa on so mnou zahrava. Poznamenala som, ze ved aspon rukou si ma mohol urobit, ked vidis, ako velmi to chcem. Keby som ja bola chlap, tak ked mi to az tak vadi a vidim, ze zenska ma na to chut, tak si dam kondom a doprajem jej... Asi som prilis obetava a tiez by som mu nemusela robit, co mu na ociach vidim...

milusca

Aj ja si myslim, ze ked zena nechce, tak mu to urobi aspon rukou, lebo sa boji, ze chlap ju podvedie. Ked vsak nechce chlap, zena s tym neurobi nic. Tolko moja skusenost. hovorila som s nim o tom velakrat, tyzden sa snazil, potom zase koniec. Ked som mu povedala, ze si najdem milenca, on na to s ublizenymi nestastnymi ocami - dobre. Samozrejme, ze to nemyslel vazne, ale ide o to, ze ked on nechce, tak ma neurobi ani malickom. Ide o to, ze je to velmi, velmi pekny chlap s ocarujucim telom, tak jasne, ze po nom slintam.
zlazla, aj ja som mala take etapy, ze som sa neholila, dokonca som sa na seba ani nepozerala do zrkadla, nadobudla som pocit, ze som prisera! Pritom chlapi na mna cumia. Keby mal nejaky problem, tak to este pochopim, ale jemu sa postavi na povel a vydrzi velmi dlho. Este aj to ma mrzi, ze chlapi, co im nestoji, si kupia Viagru, len aby uspokojili svoju zenu, on je zdravy a kasle na mna.

frigidna

pisala si tu, ze sa o tom nechces rozpravat lebo ze ta to uraza a hneva, ale podla mna by ste si mali riadne o tom otvorene pohovorit. ved ak mu na tebe zalezi tak ta nemoze nechat len tak. ako hovorim ja mam presne opacny pripad, ale ked mi partner povedal ze mu to vadi, tak viem ze musim s tym nieco spravit, pokial ho nechcem stratit. samozrejme ze mi povedal ze by ma kvoli tomu neopustil a ze si nikoho ineho hladat nebude.. ALE! poznam co pre muzov znamena sex, takze sa musi postavit na nohu a nieoc so zebou robit.. lebo kedysi som taka nebola..

AdamKrt

Povedz mu na rovinu, ze je priserny milenec a Ty mas svoj apetit. Takze ak bude pokracovat takymto sposobom, ze BY SI RADA JEHO SUHLAS na niekoho, kto ho bude pri sexe zastupovat, ked on nechce... :)))

Uvidis, co to s nim urobi. Vacsina chlapov je v tomto jesitna a nedalo by im to a zacali by sa snazit...

Povedz mu, ze tvoje uspokojenie nech berie ako manzelsku povinnost. Aspon
oral, alebo rukou Ta moze uspokojit bez problemov, aj ked by nebol nadrzany...

kvietok23

ak neviete komunikovat medzi sebou, skuste manzelsku sexualnu poradnu. az vtedy budete moct povedat, ze ste uz vyskusali vsetko...

zlazla

lekno. haha ja som nad tym podobne rozmyslala!! A tiez som sa aspon tym uspokojila ze ma nepodvedie. Lebo predtym to bol presny opak. Sex stale ale aj podvadzanie stale..z jeho strany.

lekno.

baby, ale aspon jednu vyhodu to ma, som na 100percent presvedcena ze ma nikdy nepodvedie zo sexualnej stranky. Niektori proste nie su asi tak sexualne zalozeni. Ale mna to hneva, hlavne ked citim ziadostivost u inych muzov a u toho mojho nic.