Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko ste najviac pribrali za mesiac?

jajka001_

ale pizza, buchty...ak sa stravuje takto, jasne ze priberie, skus jej pomoct s jedalnickom, ak mas manzela celiatika, poznas jeho jedalnicek, ona urcite ma problemy s tym ze co jest, je to pre nu nové, rada by sa jej zišla. nemusis jej vraviet ze moc pribrala len ju usmerni na vhodnejsie potraviny

zuzula12

Jajka, mne sa to zda priserne vela ... mala problemy s nechtami, zistili jeje celiakiu a akonahle zacala jest bezlepkove potraviny, zacala priberat ... najhorsie je, ze jej sa to nezda vela, ze je to normalne pri zmene stravovania ... Zacinam mat o nu starosti ... A co je? nuz, zije v zahranici, kde nie je problem kupit si aj mrazenu bezlepkivu picu ci plnene buchty ...

Moja otazka padle preto, aby som jej vedela naznacit, ze 6kg je skutocne vela ... neviem, ci niekto s vaznejsou chorobou pribera rychlejsie, no s celiakiou sa naozaj vacsinou chudne ( mam manzela celiatika) ...

jajka001_

4 kila ked som bola tehotna v 9mesiaci :))
tebe sa nezda byt 6 kil vela? chudnut sa ma max 3 kila za mesiac, tazko to bude zhadzovat, to čo konzumuje? a preco bezlepkova, musi alebo chce?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko ste najviac pribrali za mesiac? - Fórum - ZDRAVIE.sk