Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nešťastie v šťastí

Príspevok v téme: nešťastie v šťastí
BTKin

Keď som so svojou priateľkou je mi super,takmer nič ma netrápi, viem, že moje problémy sa vyriešia. Ale ako náhle som doma sám (alebo takmer kedykoľvek bez nej)mám dosť na nič náladu, sa mi zdá môj život na nič, nič ma nebaví. Niekedy mám pocit akoby som upadal do depresie,ak v nej už nie som. Myslím, že to tak nemá byť,ako by ste to riešili vy?Čím to je?

ivana45

Je mi to luto, BTKin, v zaujme zachovania vasho vzhtahu musis mat aktivity aj ty sam. Aj ked to nie ono :-), vydrzat.

BTKin

Ona neviem o tom, že bez nej sa cítim na nič. Vlastne to nevie nikto, len rodičia si to možno občas všimnú, že nie som v pohode. Ak som s ňou máme sa stále o čom rozprávať,plánujeme si plány do budúcna no neriešime ako sa ja cítim bez nej.Ona o tom nemá ani potuchu. Ona tiež nechodí von s kamarátkami,len má rôzne iné záľuby čo jej vyplnia značné množstvo času. My spolu telefonujeme,píšeme si na nete alebo sme spolu a je mi fajn.Ak sa ma aj spýta ako sa mám poviem ,že dobre. Ale ako náhle sa rozlúčime už nálada upadá. Po nádhernom dni s ňou by som sa mal skôr večer usmievať ako idiot no ja sa mám blbo.
Pokúsim sa nájsť si niečo len bez nej to nie je ono

ivana45

Naplneny vlastny zivot potrebujes. Byt osobnostou, aby si obohacoval aj ty ju. A nie nechutne na nej visel..nezavidim jej. Mna by si po nejako case znechutil a usla by som ti.
Napisali ti to sem: praca, sport, zaluby, kamarati. Mozes si vybrat: aktivizovat sa (o "obetovat" na to aj peniaze) alebo sa lutovat doma v kute a skumat ci je to depresia...a skor ci neskor o tu svoju zivotodarnu lasku prist.

jajka001_

hej si moc naviazany a ZAVISLY. najdi si vlastne zaluby, inak ak sa rozidete, budes totalne na dne. a okrem toho, zivot ti plynie stále....tik tak tik tak...spomen si, co ta bavilo, vsetko co si chcel kedy stihnut a vyskusat, urcite je toho dost. nech sa mas na co tesit aj ked nebudes s nou..

BTKin

Už tiahneme na druhý rok čo sme spolu. Pred tým ako sme spolu začali mal som zaujmi len šli aj dosť do peńazí a do volného času.Mal som aj brigádu,no aby sme mohli byť spolu som s ňou skončil. Dá sa povedať že ju mám na "polovičný úväzok"a to akurát vystačí na to aby som splácal auto.A inak som študent. Teraz vôbec neviem čo mám robievať ak nie sme spolu,nič ma skoro nebavý,ozaj len zriedka si nájdem nejakú zábavku. Som s ňou veĺmi šťastný,len neviem vôbec čo do budúcnosti takto.

lost

Téma: nešťastie v šťastí

malo to byt

Téma: šťastie v nešťastí

a preco?

lebo si doma - nestastie, ale priatelka ta z neho vytrhne - stastie :)

takto si aspon "uvedomis" (respektive zistis/uvidis, aby to neznelo tak zle) aku ma priatelka vysoku hodnotu pre teba :)

jajka001_

láska bože láska :))
si na nu príliš naviazaný, neviem ako ste dlho, v prvych mesiacoch je to ok, ak dlhšie, tak by si sa mal začať venovat aj sebe a svojim problemom a zaujmov. ked si s nou, je ti hrozne fajn, oproti tomu su tie chvile bez nej čierne a prazdne :) boli aj predtym len si nepoznal to svetlo, teraz su o to temnejsie.
tym chcem povedat ze je to len tvoj vnutorny pocit, vsetko je ok, len ti je bez nej smutno. to je normalne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nešťastie v šťastí - Fórum - ZDRAVIE.sk