Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Od kolkých rpkov môže mať baba sex s 18 ročným

Janine22

k tomu že sa ľúbite vám teda obom srdečne gratulujem, ale pokial nechceš mať skutočný prúser, na takéto veci nepomýšlaj.
13 rokov. pre boha veď to je dieťa, jej telo ešte nemôže byť ani zďaleka vyvinuté tak, aby mohla byť pripravená na sex. Môžeš jej tým maximálne tak ublížiť. a to nehovorím o psychickej stránke. Tolko na jej adresu.
Tebe poviem asi tolko že do 15 je skutočne pohlavný styk so starším nezákonný, a následky by si z toho musel niesť ty. A ver tomu že nikoho nebude zaujímať či to bolo z lásky či nie. A prísť sa dá na to pomerne jednoducho. Byť tebou minimálne do tej 15tky takéto úvahy hodím za hlavu.

isabella

zakon nepusti, ak sa otoci proti tebe, pojdes sediet...
okrem toho 13 ci 14? aj 15-16 je este dieta nie toto, ved nemoze byt este ani po fyzickej stranke vyvinuta...
no comment chlapce, chces sa evidentne zapliest do neprijemnosti ked takto uvazujes a jej mozes len ublizit...

willywonkaa

Mám pomaly 14 ročnú sestru...keby som vedela, že ma niečo také v pláne,tak by som ju velmi rýchlo zrušila...láska - neláska, je to dieťa...ak ju lúbiš, tak počkáte. Koniec koncov ide aj o tvoje dobro, kedže to je nezákonné.

ludka98

Tak ludia ti tu uz poradili, co s zakonu tyka. Je to proste neeticke a nezakonne. Co sa psychiky tyka, tak neverim, ze take stare dievca moze nieco vediet o laske a sexulany zivot jej moze zmenit aj psychicky vyvoj. Co sa zdravotneho hladiska tyka je to maximalne nezdrave a nezodpovedne. 13 resp. 14 roc. dievcata nie su tam dole dostatocne vyvinute, aby mohla prijat uz dospeleho chlapa, ktory dlzkou a hrubkou jej moze znacne ublizit a privolat bolest. Minule som citala o 16 rocnej dievcine, u ktorej spozorovala gynekologicka deformaciu vnutrajska vaginy. Problem bol v tom, ze pravidelne sexovala s 30 rocnym dost vyvinutym chlapom. Organy "tam dole" sa vyvijaju do 19 rokov, takze si jednoducho dajte pokoj.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Od kolkých rpkov môže mať baba sex s 18 ročným - Fórum - ZDRAVIE.sk