Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka po Fraxiparine

Príspevok v téme: Hrčka po Fraxiparine
marika 56

Ahojte, pichal si niekto z vás fraxiparín do brucha? Ja som vybrala 30 injekcií a teraz po 3 dňoch som si nahmatala na bruchu pod kožou akúsi hrčku. Dosť som mala podliatiny počas pichania, nemôže ísť o nejaký hematóm? Nestalo sa aj vám niečo podobné? Budem vďačná za každý príspevok.

adino2211

ja som si tiez pichal fraxiparine a zostal som tiez prekvapeny hrckami po inekciach, uz som sa zlakol ze tam mam podkozny tuk...

agre

V pribalobom letaku pisu, ze ako vedlajsi priznak sa moze objavit aj uzliny, ktore spontanne zmiznu:

www.liekinfo.sk

Ja si ale picham bezny Fraxiparin (nie forte) a tam pisu, medzi vedlajsimi priznakmi aj zriedkave usadenie mineralov v mieste vpichu ci tak nejako...
Vzhladom k casu diskusie predpokladam (a dufam), ze uz ziadne hrce nemas. A ak hej, zajdi k lekarovi. ;-)

lienocka2808

ahojky aj ja som pichala fraxiparin otcovi, mal tiez hrcove brucho, sem tam sa mi podarila aj poriadna podliatina :)
neboj je to ok

marika56

Fabi, veľmi pekne ti ďakujem, že si mi napísala, nevieš si predstaviť, ako sa mi uľavilo. Už som si začala namýšľať ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčka po Fraxiparine - Fórum - ZDRAVIE.sk