zeny a ich dni

biopich

bože najprv sa nauč písať pre mňa je zase neznesiteňe ked niekto píše ako debil.

druhá vec, ženy keď majú svoje dni majú aj bolesti, nie všetky ale ja brutálne, neprajem nikomu, ale tebe asi hej... potom sem prídi otravovať s takou otazkou.

Chlapci v puberte ked s nimi mavaju hormony ako sa spravaju neznesitelne? a nielen po puberte tak co sa durdiš? buď sťastný že tvoje dievča ťa chce aj keď si taky idiot ty NiEGDO

kvietok23

no mna by len zaujimalo, ze ked chlapi tolko nadavaju na zenske kramy, ako by sa oni spravali, keby mali kramy...

ejkej

to nehrozy to by som nesprafil ani za svet ve som snou uz dlho a ce si ju raz zobrat len toto mi vadi nic viac setko je dokonale len te krami :(

za8icka

verim ti ze to je takze pretoze ja sama som vtedy neskutocna potvora a obcas som skutocne nechcene hnusna. Moje okolie si uz na to nastastie zvyklo a ked vidia ze zase som zla, tak sa ma radsej ani nic nepytaju a nechaju ma na pokoji:)

ejkej

ale nie sak nehovorim o usmievani ale hovorim ze aj ked ju napr volado nasere tak si to odnesem ja chapes ako vycitamy take somariny atd ze to svet newidel snazimsa to respektovat ale je to tazke

za8icka

ejkej tak neviem ako je to u tvojej polovicky, ale skus si predstavit ze ta niekolko dni boli podbrusko, hlava, je ti na vracanie, hlava sa ti toci a samozrejme saleju ti hormony....ty by si sa stale usmieval na svoje okolie?:)

ejkej

aspon ze moja polovicka neni jedina co toto roby no ale sak co uz budem si muset zvyknút dakujem baby za vase odpovede

Aduliena

Mení sa hladina hormónov v tele a to spôsobuje, že aj nálada sa mení. Nie každá sme rovnaká, to je jasné. Niektoré ženy ani nevedia, že majú svoje dni..... ja som to vyriešila tak, že som priateľa upozornila na to, nech moje výkyvy nálad berie počas týchto dní s rezervou.... a je to ok... :-)