Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobra kozmeticka z MI

violeta

Ja tiež ku nej chodím, milá a ochotná, tiež ma líčila na vlastnú svadbu, max. spokojnosť odporúčam, aj to čistenie je OK.

kaciatko_7

Dakujem velmi si mi pomohla. Potrebujem ist na cistenie pleti, chodila som k jednej kozmeticke dlhsie ale nebola som spokojna, doteraz neviem preco som pri nej ostala tak dlho. Teraz chcem vyskusat nejaku inu lepsiu, co pouziva aj lepsiu kozmetiku, uz ma nebavi, ked ma za kazdym postlaca a dva dni vyzeram ako keby som dala hlavu do ula. Keby som ta mohla poprosit tak mi mozes poslat kontakt na Adrianu? dakujem

adrianita

Ahoj, podľa toho, či chceš niečo ako čistenie pleti alebo líčenie, ja som bola párkrát u kozmetičky, ktorá sídli v budove pri zubnej poliklinike, vchod j z hlavnej ulice, je tam aj nechtová dizajnérka a predajna spodnej bielizne..aj moja mama k nej chodí, a krásne ma nalíčila, aj mamu, ona k nej chodí aj na čistenie pleti a je veľmi spokojná, aj ceny sú ok..volá sa Adriana, mám na nu aj kontakt, lebo je dobré sa vopred dohodnúť,nie je tam stále..ete je dobrá Žaneta Brhlíková, ona má salon za Jaltou, je tam svadobný salon a potom ideš tak dozadu do dvora, s jej líčením som nebola spokojná, ale vyzná sa v starostlivosti o pleť. Ceny má tiež v pohode.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobra kozmeticka z MI - Fórum - ZDRAVIE.sk