Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Displej na notebooku - matný či lesklý?

lost

myslim ze leskly, ak sa teda odraza okolie, nie je velmi zdravy pre oci :)
ale zase, ziadny nie je zdravy, ale tie lesky su urcite nezdrave aj na beznej tv...

Nefefe

Matný by som si vybrala znova, takže jednoznačne. Leský má zase kvalitnejšie farby, aspoň to tak vnímam, ale vadia mi odrazy - ak tam vidím napr. seba alebo okolie, ruší ma to. Ale dá sa na to zvyknúť.

sisa858

Ja ma lesklý a som s nim spokojna, nepouživam ho vonku iba doma a ak mam silne svetlo v izbe od okna tak si pristem. Mala som matny displej na počitači potm som si kupila notebook s týmto lesklým, lebo iný nemali a zdaju sa mi farby pestrejšie, take prirodzenejšie fotky akokeby mal.

datelinka

nie ktorý sa nám páči :-) jednoznačne je pre zrakovú pohodu vhodnejší matný, na lesklom vnímaš všetky odrazy a ak notebook nemáš možnosť vhodne umiestniť, aby ti nedopadalo priame prirodzené alebo umelé osvetlenie, vzniká zbytočná zraková záťaž z odrazov svetla. problém je, že je ťažké nájsť NB vhodných parametrov s matným displejom a navyše s priaznivou cenou.
výhodou lesklého displeja je v pejoratívnom zmysle to, že ak nemáš k dispozícii zrkadlo, a nemáš web kameru, môžeš použiť na úpravu zovňajšku lesklý displej :-))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Displej na notebooku - matný či lesklý? - Fórum - ZDRAVIE.sk