Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padanie vlasov ... len ráno a pri umývaní.

Príspevok v téme: Padanie vlasov ... len ráno a pri umývaní.
laugarícia

Dobrý deň.
Možno by mi vedel niekto poradiť. Začali mi dosť výrazne padať vlasy, avšak nie počas celého dňa, ale len ráno, keď si ich češem, a pri umývaní vlasov ... pri každom zahrabnutí cca 7-8 vlasov, počas dňa už potom takmer nič. Začala som brať zinok a magnézium, ale bojím sa, že kým to zaberie, neostane mi na hlave už ani vlas :(( ... uvažujem o ostrihaní, ale na druhej strane by som sa mu najradšej vyhla.
Za prípadné rady ďakujem.

andrea541

vyskusaj nejaku vyzivu, mne pomohli amitamin® Hair Plus, cca do 2 mesiacov padanie prestalo, su aj pre alergikov, okrem toho som mala donnuhair 2 mesacne balenie a ziadny vysledok z nej nebol.

maristenka

ahoj, aj ja som schudla 10kil, a v snahe udrzat i vahu, jedla som len jednostrannu stravu... teraz jem viac, pestrejsie, hlavne vajcia, ryby, maso, soja, atd...a tiez uzivam revalid... presne rovnaky problem mam aj ja, vlasy padaju len rano, pri cesani... tak dufam ze vlasy presnanu padat ked som na normalnej strave uz :))

laugarícia

Ďakujem za rady :)
Možno je chyba práve v tom, že je jar a že toho moc nepojem ... schudla som od jesene 7 kíl a možno ešte pozostatok stresov. Idem sa asi pekne krásne nútiť jesť a tú žihlavu tiež skúsim. Snáď to zaberie, kým nebude neskoro :P a skončím ostrihaná na ježka :PP

A-Z

Ak to nie je viac ako cca 100 vlasov denne, nemusis sa znepokojovat. Vlasy naozaj padaju vo zvysenej miere na jar al. na jesen. A nie kazdy rok, takze sa ti moze zdat, ze je tomu tak po 1. krat. Vlasy maju svoju zivotnost, cca 7 rokov, po ktorych "stare" vypadavaju, aby ich mohli nahradit "nove".
V tomto obdobi by si mohla predsa len viac dbat na stravu - dostatok zivocisnych bielkovin, celozrnnych vyrobkov, zdravych tukov, zeleniny a ovocia. To vsetko denne.
Doplnky, teda aj ten zinok, al. aj nejake komplexne vitaminy a mineraly su naozaj len doplnkami stravy. Gro je teda v strave.

milusca

Ak by boli v hre hormony, vodicky ti nepomozu. Objednaj sa k obvodnej na krvne testy na stitnu zlazu, moze to byt aj to.

gabi0904

Vlasy viac vypadávajú na jar a jeseň aspoň mne. A pri keď sa samozrejme češeš a sušíš vlasy. Ale keď sa obávaš, že je to extrém vrelo odporúčam žihľavu, ta zaberá na 100-percent, vlasy sú hustejšie a prestávajú vypadávať...Ešte sa mi osvedčili indické zábaly na vlasy s hennou. Zasielam link na info -odkaz odstránený- a ešte som si tam kúpila aj bylinné tonikum na vypadávanie vlasov - pre istotu. Som totiž na vlastne vlasy háklivá.

gabi0904

Vlasy viac vypadávajú na jar a jeseň aspoň mne. A pri keď sa samozrejme češeš a sušíš vlasy. Ale keď sa obávaš, že je to extrém vrelo odporúčam žihľavu, ta zaberá na 100-percent, vlasy sú hustejšie a prestávajú vypadávať...Ešte sa mi osvedčili indické zábaly na vlasy s hennou. Zasielam link na info -odkaz odstránený- a ešte som si tam kúpila aj bylinné tonikum na vypadávanie vlasov - pre istotu. Som totiž na vlastne vlasy háklivá.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padanie vlasov ... len ráno a pri umývaní. - Fórum - ZDRAVIE.sk