Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sú ludia tak falošný?

Príspevok v téme: Prečo sú ludia tak falošný?
Vaness89

Mala som dobré 2 kamarátky,až pokiaľ som sa nejakým spôsobom nedozvedela čo o mne hovoria,ked sú oni dve spolu,ako ma ohovárajú. Bolo mi to ľúto,lebo som ich mala rada. A naše kamarátstvo sa tým skončilo,nenechám si snád skákať po hlave. Len nechápem jak sa dokáže niekto tak pretvarovať,a byť tak strašne falošný??? Prečo niektorých ľudí baví ubižovať druhým?

mnamka257

viem ze to boli, ale ony ti nestoja za to aby si sa pre ne trapila.najdi si nove kamaratky, ktore budu naozajstnymi kamaratkami a na nich zabudni.drzim ti palce

čo-to

Treba si uvedomiť, že všetci sme sebci.S tým sa treba v živote zmieriť a naučiť sa žiť!!A len niekto má zhodu šťastia a vzájomnej lásky. Akeď ju nájdete treba si ju fúkať a chrániť !!

cajik

ja som takych podrazov uz tolko zazila, ze teraz si dobre premyslim, s kym stravim cas. a radsej byt trebars sama ako mat 15 kvazikamaratov, co ked odidem tak ma hned ohovoria.
ja si napriklad nedovolim ohovarat ludi ktorych mam rada.. uz len z principu..

karamel

podla mna to vobec nieje ze niektori... ale takmer vsetci su zlomyselni, falosni egoisti. Tento svet je fakt divny, myslim to vazne...

nexus

...lebo tak to uz na svete chodi...ludia maju v sebe vselijake sklony...neriadia sa len rozumom, ale ich vedu instinkty, emocie...a tie sa nepytaju, co je dobre a co je zle.. a inak to uz nikdy ani nebude....treba sa s tym zmierit a prisposobit sa...vyhra ten, kto vie prijmat makko tvrde udery :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sú ludia tak falošný? - Fórum - ZDRAVIE.sk