Romanticky vecer

Príspevok v téme: Romanticky vecer
Dreambaby

Rada by som vedela Vas nazor.
V piatok som sama doma a rozhodla som sa nieco pripravit pre mojho priatela.Ma 30 rokov.
Dohodli sme sa,ze ku mne pride okolo 19:00.Tak chcem vsade zapalit sviecky,rozhadzat lupene ruzi,pustit romanticku hudbu,pripravit dobru veceru s vinkom a nejaky sladky dezert.
Potom som rozmyslala nad spolocnym kupelom a masazou.
Neviem ci sa mu to bude pacit.
Prekvapili ste takto partnera,partnerku?Pacilo sa im to?Alebo naopak pacilo by sa Vam taketo prekvapenie od partnera,partnerky?Pripadne nejake ine napady?

Deee

treba aspon 200 000 €...prave dokoncujeme, pozemok drahy, dom drahy, kuchyna draha, kupelne drahe, nabytok drahy...teraz robime ploty a ked mi susedia vraveli, ze plot stoji 50 000 € tak som si myslela, ze im prepacte za vyraz "hrabe", a teraz bagrujeme, lejeme betonik a uz presne viem, ze nas plot bude este drahsi...hodina za bagrovanie? 40€...

nexus

no tak to je nieco ine :))
chapem tvoju snahu, ael cim by si este chcela spestrovat? menej je niekedy viac :)
ved budete spolu, pekna muzicka, sami, budete patrit len sebe, co krajsie este chces? zobrat ho na strelnicu, nech ti vystreli ruzu? :)
pokial nepatris medzi tie hrde panny nizzsie, tak ten vecer moze byt pestry az az :)
c

Dreambaby

Hm pekne.
No my budeme spolu od 19:00 do rana a on skor nemoze,lebo pride domov z prace 17:00,kym sa osprchuje atd. a pride ku mne tak bude presne 19:00.
Rozmyslala som nad niecim zaujimavym,spestrenie vecera,ale nic ma nenapada :-(

nexus

no ved o 19 ...to sa zvitate a uz je osem, piatkovy vecer je najkrajsi, cely vikend pred vami :) tak si ho treba predlzit :)

ona je vegetarianka, tak som spravil zeleninovy salatik, dali sme si vinko, pocuvali hudbu a potom... :)))
bolo velmi fajn :)

nexus

hhhmmm..to je vyborny napad, priatelovi sa to bude urcite pacit, lepsie si to ani vymysliet nemohla :)))
ak to teda je schopny ocenit :)

ale mohol by prist aj skor ...tak o 17.30...
ja som tak veru prekvapil :) aj vcera :)))