som smutna a chcem sa vyrozpravat...

Príspevok v téme: som smutna a chcem sa vyrozpravat...
malickasom

Mam vsetko co chcem a predsa nie som stastna. Zijem daleko od rodiny, priatelov by som zratala na jednej ruke. Robim pracu ktora nevytvara ziadne hodnoty ani nespasi svet.Vstavam o siestej a o siedmej chodim domov. Nemam cas ani energiu sa venovat niecomu. Stale som unavena. Nemam ani s kym ist na kavu a porozpravat sa. Pytam sa, takto bude vyzerat cely moj pracovny zivot? Alebo bude to casom este horsie? Nemam tu ziadnu skutocnu kamaratku. Mam uzasneho priatela, no vidim ho tak vecer ked som unavena. Moj zivot je internet, facebook, skype, tam su moji skutocni kamarati, no vsetci sme sa roztrusili po svete. Vacsinu casu travim s notebookom v posteli. Som smutna a nemam na nic naladu ani energiu. Najviac na svete mi asi chybaju skutocni (a fyzicky pritomni)priatelia...a energia do zivota, som ako lemra, stale som unavena a nic sa mi nechce...neviem ani ci ta moja unavenost je prechodna ale niekedy si pripadam akoby som mala 50 rokov....

tak

dnes to kriva na vsetky strany, musim sa vzchopit, tak a rozpravam sa sama so sebou, nevadi, pomaha mi to, toto forum ma nieco do seba, mam pocit, ze to okolo mna vrie, ale minie ma to, ...

slnecnicalub

No, z takej dlhej pracovnej doby by bol unavený každý. Ja som unavená aj po 8 hodinovom prac. čase. A najmä musiš si sama naplánovať aj niečo ine ako pracu napr. prechádzky v prirode alebo bicyklovanie a určite aj ked nemas s kym ist. Ja to robim tak, že si zoberiem knihu a idem si citat do blizkeho lesoparku. Ked čitas zaujimavu knižku, tak sa necitiš sama.

No a ked ludia prestanu pracovat od rana do vecera, mozno ostane praca aj pre tychktori ju nemaju a chyba im.

Peniaze nie su vsetko, urči si priority a rob to, co je pre teba najlepšie, nechod proti sebe. Cau

[zruseny12]

...zivot sa meni a stale prichadzaju situacie,kde prichadzas o nejakych ludi a kde zasa spoznavas ludi...
ale obcas si spomeniem aj na tych starych znamich,ako sa maju,ako si ziju atd.
niekedy sa lahsie zoznamovalo,ako terajsej dobe,teraz je taka divna doba,ze kazdy je zahladeny do seba a ludia si aj malo doveruju,neveria jeden druhemu/mozno je to tym,ze je viac zla atd./niekedy tolko zla nebolo ako v tejto dobe...

[zruseny12]

WSJ
... na to si musis zv.ze niektory ludia ti taketo veci napisu atd.
a k tym kamoskam,ze ste sami,asi takto musi to byt,tiez som mala nenormalne vela znamich a kamosiek a nakoniec mozem spocitat na jednej ruke,kolko mi ich ostalo...asi to tak musi byt,raz mas vela a raz malo v zivote VSETKEHO...
spznala som velmi vela ludi od svojich tak 15nastich rokov nie len na sk ale aj cz... teraz mam 42rokov a okruh sa velmi zmensil,ale zasa som spoznala nejakych ludi v praci a som rada,ze som ich SPOZNALA...