som smutna a chcem sa vyrozpravat...

Príspevok v téme: som smutna a chcem sa vyrozpravat...
malickasom

Mam vsetko co chcem a predsa nie som stastna. Zijem daleko od rodiny, priatelov by som zratala na jednej ruke. Robim pracu ktora nevytvara ziadne hodnoty ani nespasi svet.Vstavam o siestej a o siedmej chodim domov. Nemam cas ani energiu sa venovat niecomu. Stale som unavena. Nemam ani s kym ist na kavu a porozpravat sa. Pytam sa, takto bude vyzerat cely moj pracovny zivot? Alebo bude to casom este horsie? Nemam tu ziadnu skutocnu kamaratku. Mam uzasneho priatela, no vidim ho tak vecer ked som unavena. Moj zivot je internet, facebook, skype, tam su moji skutocni kamarati, no vsetci sme sa roztrusili po svete. Vacsinu casu travim s notebookom v posteli. Som smutna a nemam na nic naladu ani energiu. Najviac na svete mi asi chybaju skutocni (a fyzicky pritomni)priatelia...a energia do zivota, som ako lemra, stale som unavena a nic sa mi nechce...neviem ani ci ta moja unavenost je prechodna ale niekedy si pripadam akoby som mala 50 rokov....

WSJGJFGFHGF

ahojte lidicky,som strasne sklamana s niektorych ludi co tu a na inych strankach pisu,nebudem menovat ale je muzskeho pohlavia,urazky tipu "ty si poriadne sprosta ze?" tak to je moc_!!! uplne som s toho v p... ale to asi nikoho nezaujima

WSJGJFGFHGF

ahoj TAK,pekne slova ale neviem co to ma spolocne so mnou,ja lubim len jedneho cloveka a praci si tiez vazim,ale len ta kamoska by chybala.neviem mozno si to ani nepisal mne tak som s toho jelen.

tak

Tak co pracovita Slovac v Sudtirole, akosa mame, ... hovori sa, ze stacilubit jedneho jedineho cloveka naozaj a urobil si pre tento svet vela, priatel staci aj jeden, mas pracu, co nemoze povedat kazdy,co by za to iny dal,ale mozno by pomohla dobra dovolenka a vypnut y pracovneho vypatia, ...

Ewulík:)

fuu malickasom maš to tažké ako to tu čítam...ale tak je dobre niekedy skusiť aj sama sa poprechádzať po meste, do pakru zbehnúť a tak...alebo si kup havina :)

WSJGJFGFHGF

ahojte bambulky,a nenasla by sa nejaka kamoska aj pre mna? ja tiez robim v zahranici v Sudtirole,ak tu niekto taky je tak sa ozvite.

malickasom

heh baby, tak to mozeme dat nejaky hromadny zraz rovno :) moje kamosky bud ziju v inej krajine, pripadne sa venuju svojim polovickam. A take tie kolegyne z prace velmi neratam. Niekedy neviem ktori ludia to myslia uprimne a ktori nie. Asi to bude tym ze poslednu dobu som spoznala tolko falosnych individui. A moj priatel je v pohode, sice poslednu dobu mam dojem ze venuje volny cas viac svojim zaujmom ako mne, ale nebranim mu, som rada ze nejake ma, narozdiel odo mna.

figurka

ahoj tiez zijem v tomto meste a pomaly sa mi tu prestava pacit. sice nepracujem od rana do vecera (mozno za chvilu budem), kamarati roztruseni po svete, neustaly problem s byvanim... no je to tazke. ak chces mozme niekedy niekam zajst.

karkulkaa

neuveriteľné, ale v tvojom probléme som sa úplne našla...ja mám ten istý pocit a problém a tiež som v zahraničí