Napuchnute pysky ohanbia

sato

Dominika kazdy zdravotny problem by mal riesit problem. Ked ale navstevu lekara odmietas kup si canesten krem vyzera to ze más mykozu. Dodrzuj cistotu nekup sa iba sprchuj kym budes mat problem a pouzivaj lactacyd gel nie mydlo ci sprchac.

:P

prosim vas nevieti mi nahodou pomoc mam taky problem mohla by som byt v buducnosti neplodna ak tam dolu si to skrabem a je to dost neprijemne a potom mam aj chut na sex

:P

prosim vas nevieti mi nahodou pomoc mam taky problem mohla by som byt v buducnosti neplodna ak tam dolu si to skrabem sex

DoMiNiKa_ DO

Ahoj mam 15 rokov z nikym som nespala a mam na totalku opuchnute pysky a su zvrde a strasne to svrby :( ... idem sa zblaznit nemozem dat ani nohy spolu co mam robit je na to nejaky krem alebo sa mam stale len sprchovat iba cistou vodou ??

meri.m

Prestaňte tu moralizovať a strašiť... Neviem, kde žijete, ale naozaj si myslíte, že takéto praktiky sú v tom veku nejaké výnimočné? Aj keď pri pohľade naspäť to nemusia byť najšťastnejšie nápady, vy ste pubertu a návaly hormónov všetci prežili ako porcelánové bábiky...?
Double Psycho, ak to stále trvá, skoč k doktorovi. Infekcie sa dajú chytiť hocikde, ani doktor nemá šancu zistiť pôvod baktérií (ak nejde napr. o ochorenia prenášajúce sa výhradne pohlavným stykom). Uterák, plaváreň, tampóny... ono stačí povedať, ako dlho to trvá + príznaky; pochybujem, že pri vyťaženosti, akú doktori majú, ho budú zaujímať nejaké detaily.

A na margo LIEČENÝCH zápalov - ja som si počas brania hak akurát rozdrbala mikroflóru. Prvýkrát mi dala doktorka antibiotiká, pretože niečo našla v kultivácii - aj keď som nemala žiadne problémy. Tie prišli až potom - kolotoč výtoky, svrbenie, bolesti pri styku - vyšetrenie - antibiotiká... neviem, mne to ako účinná liečba nepripadá, akurát ma mrzí, že som nezmenila doktorku už vtedy. :-/