Sklamaný?

sansara

Ahoj Adam
Napísal si: "Ked Ti hovori, ze nie si ten vyvoleny, tak preco si s nou ? Netlac sa, kde Ta nechcu. Nemozes niekomu vnucovat koho ma mat rad a koho nie"

Moja starká + mama + Ja tiež taká zrejme som - odmietali svojich partnerov - doslova ich odháňali, že nemajú o nich záujem, že ich nechcú, nech si nájdu iné, atd atd...no a napokon starká prežila so starkým celý svoj život až kým ich smrť nerozdelila a moji rodičia sú už spolu tiež celé desaťročia a vo veku aký majú, je už predpoklad, že spolu aj dožijú
A Ja tiež si vyberám muža podľa toho, ako dlho a či je vôbec ochotný o mňa (napriek odmietnutiam pochybnostiam atd) bojovať - lebo viem, že ak vydrží...tak mu na mne tak veľmi záleží, že potom aj vo vzťahu toho znesie-vydrží veľa, len tak ľahko sa má aj v prípade nepriazne života nevzdá a budeme spolu tiež "až kým nás smrť nerozdelí"))
Nemusí to platiť takto vždy ako píšem, ale už z vlastnej rodiny a z okolia, kde mám tiež podobných príkladov viac než dosť...viem, že to vychádza a trpezlivosť ruže prináša

krissak

poviem ti tak...kaslu na nu..aj ked ju milujes ..len cim viac budes na nu mysliet tym viac budes trpiet...daj tomui cas netlac nanu ..len jej ukaz ze aj ty dokazes byt mily ,dobry clovek..ktory ponuka lasku...hlavne jej to nedavaj prilis najavo..lebo moze jej to byt neprijemne..a potom sa jej nebude ani komunikovat s tebou...bud najlôepsii kamarat a spravaj sa dospelo a mudro...ak by si si snou zacal..cakaj na komplikacie , ak este nemala tych 22rokov.do 20 rokov si zeny prelietavaju a skusaju co je tak najlepsie prenich..ak je taka kus zenska povaha...tak bude ta tahat sem tam aj za nos...

AdamKrt

Ked Ti hovori, ze nie si ten vyvoleny, tak preco si s nou ? Netlac sa, kde Ta nechcu. Nemozes niekomu vnucovat koho ma mat rad a koho nie.

sansara

Ahoj Norbert
Vieš, býva dosť často, že ženy chcú zväčša to-čo nemajú/nemôžu mať a nevážia si to, čo majú a čo by možno iné brali všetkými 5-timi..
Tvoj objekt lásky zrejme potrebuje dozrieť, možno "schytať" od života ešte dáke tie lekcie, aby sa poučila/dozrela. A niekto sa nepoučí nikdy

Neviem Norbert, či tie záväzky máš len Ty, alebo ich s dotyčnou máte spolu, či si rozvedený? - či si v manželstve a miluješ túto dotyčnú slečnu?
Proste ťažko radiť, keď chýbajú bližšie údaje
Ale tak všeobecne si myslím, že by si sa mal zamerať teraz na niečo iné než je dotyčná slečna - sústrediť sa na iné priority v živote a možno vyčkať ako sa všetko časom vyvinie (takže sa zatiaľ sústreď na tie Tvoje záväzky, ktoré máš - či už: deti, rodinu ktorú máš, svoju kariéru, koníčky záujmy cestovanie atď atď) a časom uvidíš - buď budeš s tou Tvojou vysnenou, alebo inou ženou..prípadne iné, lebo život je nevyspytateľný a prináša stále niečo nové