Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť kolena

Príspevok v téme: Bolesť kolena
Tatranka84

Ahojte, už týždeň pociťujem bolesť v kolene resp. v okolí jabĺčka, pod ním.. Bolí ma to pri chôdzi, pri vystupovaní po schodoch a tiež pri kľaknutí alebo čupnutí si.. Bolesť ma prejde iba ked v kľude ležím aj to mi občas tŕpne alebo mi to prechádza do stehna...Neviete mi poradiť čo to môže byť?.. Mám ísť s tým lekárovi alebo stačí si to potierať nejakou masťou??...ďakujem za radu

alenkakk

No ja neviem-ja by som s tým kolenom šla.Radím Ti to z vlastnej skusenosti,lebo ja som len behala po lekárňach a mastila som si ho kadečím a nakoniec mám osteóm a operáciu pred sebou.Držím palce moja.

Karina

Mozes mat natiahnutu slachu ale takisto to moze byt pociatocne stadium artrozy, pripadne bakteria Yersinia... Odporucila by som ti zajst za obvodnou kvoli odobratiu krvi a vysetrenie na spominanu bakteriu, pripadne RTG kolena.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť kolena - Fórum - ZDRAVIE.sk