Som psychicky narusena?

Príspevok v téme: Som psychicky narusena?
labellka

Neviem ci sa mi podari vyjadrit veci co ma trapia, ale skusim to. V poslednej dobe ma obtazuju negativne myslienky. akejkolvek aktivite sa venujem tak ma len zrazu napadne...ze aj tak coskoro zomriem, alebo sa mi nieco stane...snazim sa ich zahnat ale aj tak na to neskor myslim aj ked si vravim, ze takto rozmyslat nemozem pretoze si to akurat tak privolam. Taketo veci ma napadnu z nicoho nic potom mam stres ked idem von a kazdeho divnejsie vyzerajuceho chlapa podozrievam ci to nie je vrah alebo nejaky psychopat. Uz mi z toho zacina preskakovat, nechcem na take mysliet zijem aktivnym zivotom a mam sa relativne dobre, ale aj tak stale myslim na tu smrt....tak isto ma to vie napadnut aj ohladne mojich blizkych. Ale v poslednu dobu hlavne v suvislosti so mnou. Neviem ci je to len negativne myslenie, alebo sa u mna nezacina prejavovat nejaka choroba. Je to normalne? alebo mam nastivit psychologa alebo co mam robit :(

Olga 3

no ja si myslim, ze kazdy ma ine prejavy. napis do rubiky zenske choroby , ze co Ti na to napisu ine baby. mne toto vyskocilo naboku a zo zvedavosti som klikla.

niekomu to nic nerobi a nemusi to byt Tvoj pripad. ale je to moznost, tomu ver..

ja som mala take, ze: lezim v posteli a zrazu jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.ale toto sa mi stalo tak dvakrat. a potom som zaspala a neriesila dalej.
moje "stavy" boli nervy. proste nervozita a tak.
pritom ja som uplne vyrovnany clovek.

Olga 3

ale uplne vazne, vela bab co tu pise riesilo stavy z antikoncepcie. mne to tak nikdy nepripadalo, vzdy som si HAk pochvalovala. uhm, len ked sa mi zacalo telo nalievat a hlave sibat, tak som isla za doktorom.ja som brala tiez HAK od 17 rokov, potom rok pauza a potom zase. a toto sa mi stalo pred rokom aj daco. s tym ze uz pol roka neberiem.mam 27.

ak sa rozhodnes ist k doktorovi, tak drzim palce, nech to neni debil. mne totiz prvy povedal, ze mam dalej brat, lebo ze ake je to dobre a ze z toho to neni. bolo ale kazdy to mam inak.. povedal mi, ze mam prestat brat az ked budem chciet dieta. ze potom mam hned otehotniet. pritom je tam hrozne vysoka rizikovost potratu.

labellka

pouzivam antikoncepciu Yadine - asi uz 4 roky bez prestavky....myslis ze by to s tym mohlo suvisiet teda? len ja nemam sklucujuci pocit len ma to napadne a potom sa k tomu neustale vraciam, a mam tak trochu strach ked idem von ci sa mi nieco nestane...neustale mi to zamestnava mysel

labellka

antikoncepciu beriem uz od 16 teraz mam 23 nemyslim ze to spolu suvisi kedze taketo myslienky mam len posledne mesiace ine lieky neberiem ak neratam vitamin C :)

len mi to pride hlupe dojdem za doktrom a poviem mu no viete: stale ma napadaju myslienky ze umriem... neviem si to celkom predstavit

Olga 3

moja, neviem, ale ked som brala antikoncepciu, tak som sa bezne budila v noci a mala som strach. taky strasne sklucujuci pocit. podla mna strasne vela zavisi aj od vedlajsich veci ako napriklad hormony a niektore lieky.

ak neberies HAK, tak by som sa isla porozpravat s nejakym odbornikom, ked uz pre nic ine tak pre Tvoj dobry pocit urcite. je to uplne normalna vec. drzim palce..