Jacmen v oku..ako sa ho zbavim?

andadd

Ahojte. Chcem sa poradit ohladom pouzitia toho detskeho samponu.. Skusali by ste to dat aj malemu 1,5 rocnemu dietatu? My sa s jacmenmi trapime uz skoro rok. Ocny dr. nam predpisuje stale masticky, ale vzdy mi nazabudne pripomenut, ze by som mala dat maleho operovat... ja sa tomu ale chcem vyhnut. Presne kvoli tomu, ze po operacii nemam absolutne ziadnu istotu, ze sa to nevrati...
A este jedna otazka.. Ten sampon treba oplachnut vodou? Ak ano, po kolkych minutach?

Leona1

Jednoznačne pomáha detský šampón, ktorý neštípe v očiach. Ja som si kúpila "Nivea baby shine shampoo", večer som si naniesla vatovou tyčinkou šampón na viečko a ráno bol jačmeň preč. Takže odporúčam. Myslím si, že šampón obsahuje látkú ktorá pomáha problem odstrániť. Vyzerá to ako hlúposť, ale vážne to zaberá.

sade8

no a ked ho uz mate tak mne ziadne maste od doktorky nepomohli, ale doma sme mali laliove listky namocene v alkohole, toto jedine mi pomohlo vytiahnut ten hnis tesne pod pokozku viecka a potom sa dal lahko odstranit a viecko sa rychlo zahojilo

sade8

kto mava jacmene tak tam je jednoznacne najlepsia prevencia....trocha namocit vatovu tycinku a opatrne vycistit viacka - tam kde vyrastaju mihalnice.....prave tie miesta ked sa znecistia vytvori sa zapal a teda jacmen...

ster

Čauko, xem sa spytat, ten detsky, sampon, aky je to konkretne?, vies je ich,vela druhov a xel by som,testnut priamo tek, ktory mas,overeny.
Dakujem:)

michaelah

mala som to na oku, vypadalo to ako nejaka zapalena hrca bola som vtedy na cypre a kedze som tam bola 4 mesiace dali mi krem v lekarni po ktorom mi to za den preslo. prisla som na slovensko znovu sa mi to dalo a dali mi tu sprosty framykoin co mi vobec nepomohol tak mi to o tri dni rezali skoro som tam odpadla je to strasne.. pre ludi co im byva z inekci zle je to fakt zle nie ze sa to da prezit je to hrozne ! skoro som odpadla vsetko citit a potom sa mi s toho spravil monokel a po tyzdni ked sa mi to zahojilo mala som tam tu hrcku zas.. teraz to mam znovu a zas mi to opuchlo davam si framykoin a nepomaha tak pojdem na cyprus kde mi daju mast co mi zabere fakt toto slovenske lekarstvo dovi dopo..

lala8

Prosím Vás, ako jačmeň vlastne vyzerá? Mám opuchnuté oko a na spodnej časti takú bielu malú bodku. Je to ono? Ď.