Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Možem vratiť tovar ktorý mam na splatky?

klarika_

A trošku mi vadi, že v predajni som videla vrch notebooku, čierny a doma pozeram a je tmavo šedý. Ale inak som s nim spokojna zatiaľ. Snaď som dobre kupila, lebo najprv som chcela HP lenže tam boli take čudne tlačitka nebolo tam ú, ô, ä ja som to chcela mať na klavesnici inak neviem kde by som tie talčitka hľadala :-) a to som videla iba na Asusoch. Poradi mi niekto s tým Y a Z? Lebo to mam opačne myli ma to. Ďakujem.

klarika_

Mam ASUS K50AD. Mam na klavesnici take značky kde sa znižuje a zvyšuje aj hlasitosť, ale som to nevedela použiť. To tlačitko Fn tam mam tak už to ide :-). Takže aj tak s dvomi rukami to musim ale to nevadi lepšie než isť do spodnej lišty. Ja som ešte taky antitalent na notebooky :-).
A nevieš ako si môžem vymeniť Z s Y? Lebo to tu mam opačne ako na normalnom počitači.

klarika_

Ja som si v predajni nevšimla, že nemam na notebooku tlačitka na hlasitosť, Teraz musim isť do spodneho panela... a tam si ju znižiť, zvýšiť Akože nevadi to, iba trošku :) Vy tam tiež nemate priamo tie tlačitka niekde pri klavesnici?
A ozaj aj vam ak mate zapnutý notebook tak jemne šumi? Alebo ho mate uplne ticho? Neviem ši to je normalne, že tam trošku je ho počuť. Dik

ivana45

Myslim, ze vratit tovar bez udania dovodu mozes len pri internetovom obchode.
Na teba sa vztahuje reklamacny poriadok. Tam by nemalo hrat rolu, ci ide o kupu na splatky.
Asi ta pletu napisy v niektorych obchodoch, ze tovar mozes napr. do 8 dni vratit (hehe, niekde nerozbaleny v povodnom obale..). To je len laskavost obchodu, nemas na to narok.
Prosim, nebud smutna. Notebook nie je lacna vec, ale zasa ani ziadna milionova investicia. Casto sa stava, ze vec kupis a kratko na to vidis za nizsiu cenu to iste alebo lepsie. Netrap sa a uzivaj si ten noteboook,strasne rychlo starnu - moralne. Pekny vikend !

lost

dobra vila

- ak clovek kupi online, mozes im to poslat spat a do 7 dni uplne bez slova :)

len neviem preco je tam ten divny limit, ze ak je to na splatky tak sa to nemoze...

klarika_
a kupovala si ho cez internet? alebo priamo v predajni?

Alebo skus ist do predajne ze ho nesies spat, a skus ich oblafnut s tou 7 dnovou lehotou vratenia :)
nemas co stratit, a ak tam bude nevedomy zamestnanec mozno ti to aj vymeni :D
sance su ale asi velmi male :(

dobra vila

Nepaci sa ti dizajn notebooku? A na to prides teraz? :-O Ved pri kupe si musela vidiet, co kupujes, aj ked to bolo cez net. Ja ked si nieco kupujem cez net, tak to este aj zvyknem nahodit do google obrazkov, aby som lepsie videla ako to vyzera(podla toho co kupujem). Tak to mas v keli, to ti nezoberu. Ja inac neviem ani o tom, ze sa da tovar len tak vymenit do 7 dni bez udania dovodu...
ak sa ti nepaci dizajn, kup si na to taky notebook obal s nejakym vzorom a mas po probleme :D

klarika_

Lost z toho textu nižšie som pochopila že ak mam tovar na splatky tak ho vratiť nemôžem, len preto, že sa mi napr nepači. Môžem ho iba reklamovať. Ale všade sa píše, že je pravo, vratiť tovar do 7 či 10 dni presne neviem bez udania dovodu, lenže to asi neplati ak je to na splatky. (svine)
Kupovala som ho v Datarte aj som zaplatila určitu sumu (nejake percento z ceny sa musi vždy dať). Ja som dala 60 eur. No neuznaju mi nič ak im poviem, len tak, že chcem iny notebook, lebo sa mi nepači dizajn už. Škoda, že som ho nekupovala v hotovosti.

lost

Divne, kamos pred 5 rokmi chcel predat mobil auto na splatky, ale nemohol.

samozrejme, nechod s cenou pod cenu, ale daj to o 5% mozno nizsie, ved ma 5 dni len..

toto su pekne uzernicke praktiky...

kde si ho kupila, online, alebo v kamennom obchode ?

tovar zakupeny online, je mozne do 7 dni vratit bez udania dovodu, ale neviem ako je to ak je to na spaltky...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Možem vratiť tovar ktorý mam na splatky? - Fórum - ZDRAVIE.sk