Vyber cudzieho jazyka na gympel

lost

FRANCUSTINA - nie je az taky tazky ako sa zda byt, mozn oma tak 3/5 obtaiznost

slovencina mozno ma 4/5

avsak french, ma chic factor tak pri 4/5 co je cool :)

ak sa nebojis vyziev, mozno ta FR stoji zato ;) mozno sa potrapis, ale vies si predstavit ako super pocit to bude mat ked sa ju perfektne naucis? :)

jedna rada:

neuc sa jazyk lebo je lahky, uc sa ho lebo ta bavi.

lahky jazyk, co nebavi je tazsie sa naucit ako tazky ktory bavi.

priklad: spanielcina vs. francuzstina.

ak ta prvy nebavi, nebude to narocne, odpor je dolezity faktor :)

zober co chces, po com tuzis, a vybojuj si to, ten vysledok, bude chutit krasne, neopisatelne :)

asdf77777777

ja by som bral rustinu, predsa je toho na gympli dost, a k tomu este sa aj nechce. S rustinou sa dohovris vsade, bol som v arabskych emiratoch, keby nie rustiny tak sa tam s vecsinou nedohovorim, a pritom to nieje tazky jazyk. Jednou vetou, lahky a velmi vyuzitelny.

majla12

tiez som si vybrala kombinaciu Anglina a Franina..moc to zavisi od ucitela..na franinu by som sa uz uricte nedala..znechutila sa mi ako sa dalo..:) pride mi to skor ako madarcina :D keby som bola na tvojom mieste a vyberam si znova dam sa na spanielcinu.:)

majkaaa

jednoznacne francuzstinu:):)..najkrajsi jazyk na svete...ja sa ho uciim 2 rok, a je podla mna lahky...nedavaj si nemcinu!!!:)

swistica

spanielcinu

Dovody:
1.) vraj je lahka
2.) dohovoris sa v Spanielsku a Latinskej Amerike,
3.) ludi ktorí vedia nemecky je veeelmi vela, francuzstinu vie tiez dost ludi, takze ak budes vediet dobre spanielsky budes mat uplatnenie na trhu prace

hassy

kazdy jazyk je svojim sposob tazky....francuzstina a spanielcina su si dost podobne, mne osobne sa viac paci spanielcina, ale to je asi tym ze franinu sa ucim v podstate od zakladky :D nepride mi voebc tazka, ked sa tomu venujes...mozno prvy rok, dva kym sa do toho dostanes, dalej je to uz len o slovnej zasobe...a tu sa musis ucit vsade :)

0vecka

hmm ja som to pochopil ze slecna uz anglicky vie... :) inaq zalezi na tom co xce robit ... napr ak nieco technicke tak to urcite nemcinu ale to pochybujem :)

kaktuska

anglictina je jasna :D tu mam ako 1. lenze na gympli sa uci hned od zaciatku aj druhy jazyk.a neviem co si mam vybrat

emca

nemcinu a francuzstinu..tie budes potrebovat a tazko je ucit sa ich ako samouk, anglicky sa naucis, aj ked nechces :)