Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Beh, kondicka..

Príspevok v téme: Beh, kondicka..
D.

snazim sa behavat skoro kazdy den..ale nie vzdy sa da..vselijake povinnosti, vycerpanost...behavam okolo tych 30min...dufam ze schudnem..mam k tomu este aj tanecne treningy a vecer brusakujem poctivo ked nspravim jeden vecer pekne si dbehnem druhy den..boli obdobia ked aj vyse 200 (sa mi to nakopilo a 1000 za jeden den :D ) ...teraz radsej 100 ale fakt riadnych..ale chcem sa vratit k tomu behu...potrebujem do mesiaca nabrat kondicku...vsimla som si ze aj ked tych 30min zabehnem skoro vkuse je to nic...idem svojim tempom (nevravim ako slimak ale take normalne na vydrz)a neprekonavam sa..lenze ak zrychlim nevydrzim tych 30min...co by ste poradili? mam menit tempo? alebo ine cinnosti na kondicku?

angela85

a je mozne, ze ked idem rano behat, ze nevladzem, ale vobec a pritom by mi to vyhovovalo skor rano
neviem ako to docielit aby som rano vladala behat

melona

ved ludivit past a mathus je jedna a ta ista osoba... a chysta sa na plicajnu skolu!! :D inteligencia na mieste.. len studuj!!! :D

mathus

za 2 mesiace mam skusky na policiu beham kazdy den 1 hod chodim do posilnovne proste makam len dufam ze tie skusky spravim co najlepsie...

rominicka

prosim vas chcem ist na vysoku skolu policajnu a tam mi treba kondicku ako ju ziskam co najskor????aj bez brutalnych treningov??,,pomozte mi prosim..dakujem

0vecka

kazdy co cvici by mal brat klbovu vyzivu ... ale ked neboli tak je to fajn ale je iste ze raz zacne :) ja teraz davam animal flex a zda sa ze dost pomaha....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Beh, kondicka.. - Fórum - ZDRAVIE.sk