ako schudnut na brusku a bokoch???

Príspevok v téme: ako schudnut na brusku a bokoch???
bashka

awojtee :) rada by som schudnut z bruska a bokov...celkovo som stihla...len to brusko by potrebovalo zhodit a spevnit...viete...pohybu mam dost...venujem sa tancu a treningy mam 4-5 krat do tyzdna...plus aj nejaka ta telesna a tiez skakanie na svihadle...a co sa tyka stravy...snazim sa dodrziavat pitny rezim...jem dostatok ovocia a zeleniny...a tiez ostatne potraviny dolezite pre organizmus...sladke jedla som zacala obmedzovat len pred par dnami...takze je jasne ze este musim nejaku tu chvilu vydrzat aby sa to odrazilo aj na vyzore:P...aa chcela som sa poradit...co by som mohla zmenit prip. doplnit??? mozno v niecom robim chybu a vsetko je to malo efektivne... potrebovala by som vediet ako to mam skombinovat...aby som mala dostatok energie a sily pocas dna...tiez dostatok pohybu...a zaroven schudla...ak by ste mi vedeli poradit bola by som vam veeelmi vdacnaaa:P

zuzana1234

ahojte chtela bi som abi ste mi poradili ako mam schudnut na bokoch a nohach strasne sa snazim ale nepomaha to zmenila som uz aj stravu nejem vecer ked je po 6 hodin rano si dam nieco lahke a po obede zase nieco co nieje vela tuku cvicenie to mi robi problem neviem ake cviky mam pouzivat na bokocha a nohach tak xas prosim o radu a ked mi napisete napiste mi na moj email zuzana1994@yahoo.co.uk dakujem

sofinka4343

tak ahoj...no tak ja by som potrebovala schudnut na brusku...lebo zacina leto a ja nechcem aby ked sa obleciem do plaviek strcalo mi sadlo lebo to neni pekne....ked pojdem na kupalisko s partiov aby som sa nemusella za seba hambit a oni za mna no niesom az tak tucna ale potrebovala by som schudnut na brusku....a trochu aj stehna kto by mi wedel pomoct nech mi posle svoju radu emailom cmukyxy@azet.sk dakujem velmi pekne napiste prosim

dietka

jassigirl1,,moja krasna vidno ze sa do toho velmi nerozumies pretoze sa nema konzumovat naraz zelenina s ovocim z toho sa praveze pribera,vyberte si ci budete jest ciste ovocie,alebo zeleninu a potom po niekolkych dnoch mozete urobit zmenu,a nezuvajte zuvacky hlavne!!lebo to vo vas vyvolava pocit hladu a premozte sa a denne pocvicte aspon tych 10minut:)a zarucujem ze sa budete citit dobre ze aspon daco pre seba robite,mojej kamaratke sa v priebehu letnych prazdnin podarilo vyformovat postavu,a to denne urobila len 20brusakov,ale kazdy den!:)vycnieval jej zadok a chodila jak kacicka a teraz je na nespoznanie,tak drzim palce aj vam:)

iveta

Awojte rada by som chcela schudnut do bruska ale nejak sa mi to nedari cvicom a nejem uz od 18:00 tak chcela by som schudnut za tri mesiace tak do leta aby som bola stihlaaa prosim napiste mi :D co mam robit plssss

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem

veronika

ahoj kto mi mi vedel poradit chcela by som schudnut zbrucha nie vela prosim stlae sa citim ako nafuknuta poradte mi