Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako schudnut na brusku a bokoch???

Príspevok v téme: ako schudnut na brusku a bokoch???
bashka

awojtee :) rada by som schudnut z bruska a bokov...celkovo som stihla...len to brusko by potrebovalo zhodit a spevnit...viete...pohybu mam dost...venujem sa tancu a treningy mam 4-5 krat do tyzdna...plus aj nejaka ta telesna a tiez skakanie na svihadle...a co sa tyka stravy...snazim sa dodrziavat pitny rezim...jem dostatok ovocia a zeleniny...a tiez ostatne potraviny dolezite pre organizmus...sladke jedla som zacala obmedzovat len pred par dnami...takze je jasne ze este musim nejaku tu chvilu vydrzat aby sa to odrazilo aj na vyzore:P...aa chcela som sa poradit...co by som mohla zmenit prip. doplnit??? mozno v niecom robim chybu a vsetko je to malo efektivne... potrebovala by som vediet ako to mam skombinovat...aby som mala dostatok energie a sily pocas dna...tiez dostatok pohybu...a zaroven schudla...ak by ste mi vedeli poradit bola by som vam veeelmi vdacnaaa:P

zuzana1234

ahojte chtela bi som abi ste mi poradili ako mam schudnut na bokoch a nohach strasne sa snazim ale nepomaha to zmenila som uz aj stravu nejem vecer ked je po 6 hodin rano si dam nieco lahke a po obede zase nieco co nieje vela tuku cvicenie to mi robi problem neviem ake cviky mam pouzivat na bokocha a nohach tak xas prosim o radu a ked mi napisete napiste mi na moj email zuzana1994@yahoo.co.uk dakujem

sofinka4343

tak ahoj...no tak ja by som potrebovala schudnut na brusku...lebo zacina leto a ja nechcem aby ked sa obleciem do plaviek strcalo mi sadlo lebo to neni pekne....ked pojdem na kupalisko s partiov aby som sa nemusella za seba hambit a oni za mna no niesom az tak tucna ale potrebovala by som schudnut na brusku....a trochu aj stehna kto by mi wedel pomoct nech mi posle svoju radu emailom cmukyxy@azet.sk dakujem velmi pekne napiste prosim

dietka

jassigirl1,,moja krasna vidno ze sa do toho velmi nerozumies pretoze sa nema konzumovat naraz zelenina s ovocim z toho sa praveze pribera,vyberte si ci budete jest ciste ovocie,alebo zeleninu a potom po niekolkych dnoch mozete urobit zmenu,a nezuvajte zuvacky hlavne!!lebo to vo vas vyvolava pocit hladu a premozte sa a denne pocvicte aspon tych 10minut:)a zarucujem ze sa budete citit dobre ze aspon daco pre seba robite,mojej kamaratke sa v priebehu letnych prazdnin podarilo vyformovat postavu,a to denne urobila len 20brusakov,ale kazdy den!:)vycnieval jej zadok a chodila jak kacicka a teraz je na nespoznanie,tak drzim palce aj vam:)

iveta

Awojte rada by som chcela schudnut do bruska ale nejak sa mi to nedari cvicom a nejem uz od 18:00 tak chcela by som schudnut za tri mesiace tak do leta aby som bola stihlaaa prosim napiste mi :D co mam robit plssss

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem

veronika

ahoj kto mi mi vedel poradit chcela by som schudnut zbrucha nie vela prosim stlae sa citim ako nafuknuta poradte mi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako schudnut na brusku a bokoch??? - Fórum - ZDRAVIE.sk