ako schudnut na brusku a bokoch???

Príspevok v téme: ako schudnut na brusku a bokoch???
bashka

awojtee :) rada by som schudnut z bruska a bokov...celkovo som stihla...len to brusko by potrebovalo zhodit a spevnit...viete...pohybu mam dost...venujem sa tancu a treningy mam 4-5 krat do tyzdna...plus aj nejaka ta telesna a tiez skakanie na svihadle...a co sa tyka stravy...snazim sa dodrziavat pitny rezim...jem dostatok ovocia a zeleniny...a tiez ostatne potraviny dolezite pre organizmus...sladke jedla som zacala obmedzovat len pred par dnami...takze je jasne ze este musim nejaku tu chvilu vydrzat aby sa to odrazilo aj na vyzore:P...aa chcela som sa poradit...co by som mohla zmenit prip. doplnit??? mozno v niecom robim chybu a vsetko je to malo efektivne... potrebovala by som vediet ako to mam skombinovat...aby som mala dostatok energie a sily pocas dna...tiez dostatok pohybu...a zaroven schudla...ak by ste mi vedeli poradit bola by som vam veeelmi vdacnaaa:P

chudnete

Cítite sa unavený a vyčerpaný? Potrebujete znížiť svoju váhu alebo viete o niekom, kto by to potreboval? Produkty na prírodnej báze, Vám s týmto problémom pomôžu (garancia vrátenia peňazí). Všetko o diéte, chudnutí, zdravých potravinách, vážení a pohybe, regenerácii tela. Ako správne a zdravo znižovať hmotnosť, vyhrať nad nadváhou a obezitou, kalorické hodnoty. Ponúkam Vám bezplatné osobné poradenstvo, analýzu stavby tela zdarma a garantujem Vám zredukovanie váhy a celkovú regeneráciu tela.

Viac informácií na -odkaz odstránený-
e-mail: mlynarcik@post.sk

sara

Doležité je jest 5 krát denne po menších dávkach, to zrýchluje metabolizmus. A na to bruško pomoze uz len cvicenie

annieta

ahoj,ja mam ten isty problem a najhorsie to je cez vianoce ked je clovek furt doma a ma cas na to aby rozmyslal ake kolaciky si pri telke da.najlepsie je casovo si spravit rozvrh tak aby si na jedlo mimo troch jedal nemyslela a ked uz ta daco prepadne tak mat so sebou nejake ovocie(alebo aj zeleninu,niekto ma rad aj len tak uhorku ci cinsku kapustu).jest trikrat denne(moje ranajky=ovsena kasa,banan a hrst vlasskych orechov.supervyzivne,syte a lahke na rano.predtym som si len vypila kafe latte:).na obed kedze cez den spalujes najviac a zaludok je dostatocne rozbehnuty sa dosyta najest,ak pravidelne nemavas hranolky a mastne jedla tak sa nijak v strave neobmedzuj.proste sa naobeduj ako chces.vecer uz viac pozor,snazit sa nejest tazke jedla aby sa nam dobre hajalo.ja vecer napr.nejedavam maso.skor si dam nieco so zeleninou.a mat aspon raz za den teplu stravu,to pomaha zaludku.to je moja rada a ked to skombinujem s cvicenim a sportom(neboj tiez nemam supercasovy fond,studujem a pracujem zaroven ale predsa si treba na pohyb tiez najst cas) tak sa to da udrzat dost dobre:)
drzim palce