Otazka na baby

Nefefe

ak je vyzrelý, nebude mu to vadiť, buď bude pokračovať, alebo nechá tak, súhlasím. Určite by si mu nemala byť za to "nepríjemná", veď je to prirodzené :)) Hm, ak nepotrebuješ už, dáš preč, ak potrebuješ, asi sama uznáš za vhodné, kam až zájdeš :D

janaaaaa

no ked sa bude blizit rukou do nohaviciek, tak mu len povedz ze mas intimku a nechaj ho. ak mu to nebude vadit, pojde dalej a ak bude tak to necha tak

mary-anne

no neviem,aký máš ty vzťah s tvojím drahým, môj o tom vedel, vedel aj prečo ju nosím a neriešil to.. a niektoré ju používajú, niektoré nie...

velmizvedava

a to chlapovi nevadi, teda nezatvari sa divne, ked zachadza do nohaviciek a "chodi" rukou po vlhkej intimke, a ked to vidi, nie je to moc romanticke.
a su nato chlapi zvyknuti/pripraveni, pripada im to normalne v pohode, alebo sa cuduju, ze preco si to baba nezhodi?

velmizvedava

a to chlapovi nevadi, teda nezatvari sa divne, ked zachadza do nohaviciek a "chodi" rukou po vlhkej intimke, a ked to vidi, nie je to moc romanticke.
a su nato chlapi zvyknuti/pripraveni, pripada im to normalne v pohode, alebo sa cuduju, ze preco si to baba nezhodi?

anjelik9

KEBY TAM MAS NORMALNU VLOZKU TO POCHPIM PRECO SA TO PYTAS ALE INTIMKU? VED TO MU MOZE BYT JEDNO AJ TAK Z TEBA TIE NOHAVICKY VYZLECIE =P

cajik

pokial mas rozumneho partnera tak mu to vadit nebude, ved to je ludske. ja sa tiez sice citim cudne, ale mojmu to vobec nevadi.