co priatelovi na veceru?

question

alebo ten moj este oblubuje : arabsky chleba/taka placka, kupis to v Tescu, Bille, hocikde/ zmiesas kyslu smotanu s korenim na cezarov salat, urazis na prirodno kusky kuracych prs, das salat, rajciny a toto vsetko zabalis do tej placky, je to uplne skvely obed,aj vecera. Nieco podobne teraz predavaju v Mcdonalde ako novinku.

00hanana

dakujeem za rady, no som pokrocilejsia kucharka a rada si vymyslam svoje recepty, to s tou brokolicou znie dobre mnam

question

myslim ze muza potesis kuracim alebo morcacim maskom, a podla toho aka si kucharka ho mozes dotvorit. Ak si zaciatocnik uplny tak bez do obchodu a maggi alebo nejaka ina znacka predava taky polotovar v prasku /nivova omacka na zapekanie, sampionova, 4druhy syra/, ja som to tak raz spravila narychlo drahemu a zalizoval sa az za usami a trvalo mi t asi 5min priprava bez pecenia:)
a ak si lepsia kucharka tak daj do kuracich prs, brokolicku,a lebo slaninku, syr a na prirodno ich opraz a daj k tomu krokety, pecene zemiaky. Tym nic nepokazis:)

AdamKrt

Priatelke by som uvaril, co by chcela. Co ma rada... Lepsie je vediet, ako hrat na prekvapenie a potom zistit, ze clovek ma na nieco alergiu, alebo niektore prisady neznasa :)