Vyrazky na genitaliach,podobne akne

Príspevok v téme: Vyrazky na genitaliach,podobne akne
laxos

Dobry den.Chcel by som sa opytat,ci nema niekto skusenosti s vyrazkami,ktore su okolo genitaliach,ale aj na penise...podobaju sa na akne,su cervene,daju sa aj prepichnut a su tvrde. Bol som u koznej,povedala mi ze je to najskor mo....(neviem si spomenut ako sa to vola) a ze je to virusoidne ochorenie. Povedala mi,ze obcas to mavaju hlavne deti,no ja mam 24. Neviete ako som to mohol dostat? Odporucila mi si to prepychavat,vytlacat a natierat si to nejakym kremom,no to mi je neprijemne,tak mi dala herpesin...Mate s tym niekto skusenosti? Mam priatelku a asi s nou nemozem nic mat,co ma dost trapi,povedat jej to nechcem,ona nic take nema

laxos

Praveze sme spolu nesexovali,pretoze mam asi 3 mesiace aj iny problem,predcasna ejakulacia,tento problem som dnes konzultoval s urologom,dal predpisat nejaku novu generaciu tabletiek urcenu prave na toto tak uvidim. V kazdom pripade,momentalne ma viac trapi tento problem s vyrazkami,od priatelky to urcite nemam

AdamKrt

Mohol si to chytit kludne aj od priatelky. Ak ste spolu spali, moze byt tiez infikovana. Ci Ta infikovala, ci Ty ju... Mala by sa dat vysetrit tiez.