Rychle vyliecenie - crevna chripka

LienkaL

Ja vždy dodržiavam diétu - len čistú vodu, čierny čaj a minerálky a keď už som schopná niečo zjesť tak sucháre, banány a suchú ryžu. a keď potrebujem cukor, tak detské piškóty

Steli33

Tiež sa spolieham na enterol, mám ho pre istotu stále doma v lekárničke. Ale ak sa k hnačke pridružia bolesti kĺbov, može ísť o niečo vážnejšie a bolo by dobré navštíviť lekára

Leyla753

Najlepšia vec na rýchle sa zbavenie hnačky je enterol. Balím ho či do Egypta alebo do chorvátska a dokonca aj doma je super

Felicis

Nápodobne... Tiež ma včera chytila črevná viróza a ja som sa ako správny HITkár zaradovala, že môžem jesť čo chcem, veď zle mi už je (tento hnusný masochizmus zažije len človek s touto chorobou) takže na ráno horúca čokoláda a zvyšok dňa nič moc. Veď si aspoň ráno zlepším keď už môžem, nie? Okrem toho sú celkom fajn banány a rizoto.
Prajem skoré vyzdravenie! :)

RBK

POPROSIN O ODPOVED KTO UZ MAL CREVNU VYROZU MAM JU 2 DEN ,UZ LEPSIE 2X STOLICA HNACKA DIETU ,ALE MA BOLIA NOHY SVALI , KEDY TIETO BOLESTI Z NOH USTUPIA .DAKUJEM UZIVAM KVAPKY HYLAK-FORTE DOBRE MI POMOHLI ,LEN BOLESTI SVALOU MAM.

RNG

Doplnam, o 4 mesiace neskor a este stale musim brat s kazdym jedlom vyse gramu betainu HCl, inac mam palu a hnacky. Takze u mna to poskodenie parietalnyc buniek pardennou virusovou nakazou sa zda dost permanentne. Nuz ale co mozem ocakavat v mojom veku(68)... Mladi maju zrejme este sancu regeneracie, starsim to zrejme uz tak nefunguje.

Pali84

Ja robím všetko čo tu bolo spomenuté!
Smacta, banány, tyčinky, endiaron, čierny čaj, živočíšne uhlie.
Musím však povedať že asi každý organizmus je iný a myslieť si že sa toho dá zbaviť zázračnou pilulkou je hlúposť.
Treba byť trpezlivý a poctivo dodržať diétu a zbytočne žalúdok nezaťažovať keď príde k miernemu zlepšenie.
Mne teplotu už ustúpila a hnačky ma držia tretí deň, takže stále bojujem.
Chvala bohu kŕče ani vracanie už nemám.
Drž sa a modli že tvoj žalúdok sa s toho dostane o čosi skor.

RNG

Rozne virusy, aj ked ich telo zdola za 2 dni vedia poskodit cinnost parietalnych buniek v zaludku, buniek co vyrabaju zaludocnu kyselinu a tak na dlhsi cas znicit travenie. Takze potom treba brat doplnok kyselin enzymov a samozrejme mikrovlakniny a probiotika, inac hnacky z pokazeneho travenia a znicenej crevnej flory mozu pokracovat aj dlhe tyzdne, najma u starsich ludi, kde regeneracia cinnosti zaludka a vyroba enzymov je aj tak uz prilis nizka a tak potrebuju doplnky na travenie aj normalne.
Ja s nasledkami norovirusu bojujem napr uz vyse mesiaca, a bez uvedenych doplnkov by som mal neustale hnacky a velke oslabenie tela.

joggy

dobrý deň ja som bol u lekára a predpísal mi niaké kvapky strašne kysle fuj. a ešte smektu a hnačkujem stále a je mi na zvracanie a infuziu by som aj ja chel aby som bol zajtra fit lebo idem na ples