FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Gymnastika - snura, rozstep

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Gymnastika - snura, rozstep" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Nesúvisiace so zdravím
    Veronika0929.04.10 19:25??.??.116.244

Potrebovala by som vediet, ze za ako dlho sa da naucit snura a rozstep...velakrat som to skusala, ale vydrzala som len par dni...

• tanecnik00113.04.14 22:00??.??.2.225

ja sa aktivne venujem tancu...šnúru som tiež nevedela ale pomocou strečingu by nemal byť problém...aj rožtep, za 3 týždne úplne v pohode...len problem nastal v tom, že mi vyskakovalo jabĺčko tak som prestala na pol roka, úplne som stuhla ale od septembra som sa do toho znovu dostala :) všetko viem v pohode ale horšie je to pri rožštepe, no od dnes som sa začínala rozcvičovať a pociťujem zmeny, tak držím palce :))

• Patinka02.05.13 22:12??.??.223.148

Tiež sa to chcem naučiť, ale zabudam to pravidelne cvičiť.. :D :D Chýba mi možo 15 cm aby som šla dole.. :D no boli to :D a chrbticu mám ohýbnu takže v pohode urobim mostik :)

• baba jago26.04.13 17:34??.??.8.126

Ahojte ja by som sa chcela opýtať či sa dá byť modernou gymnastkou aj od 10 rokov. Bola som sa pozrieť už na 2- modernych gymnastikach a povedali mi že už je začať s modernou gymnastikou neskoro. Je to pravda? Proším nepozná niekto gymnastiku v okolí petržalky kde by zobrali aj 10 ročnú babu? Som dosť ohybná keď som rozťahaná dokážem všetko... :)

• Diada01.04.12 12:24??.??.89.96

Ahoj, chcela by som vedieť/naučiť sa šnúru poprípade aj roštep. :D Nejaké dobré nápady ako na to.. :D a udržať si to dlhšie. :D

• Timi02310.03.12 17:01??.??.86.164

ahojte.... strasne by soms a chccela naucit snura ale neveim ako .... prosim newiete nejake rady na snuru alebo rozstep ... :D velmi vas prosim napiste... kvietok023@centrum.sk

alebo

facebook .... Tímea Maťašová

• TimQ10.03.12 16:55??.??.86.164

Ahojte ... :* ... neviete mi dat niejaku radu na snuru ... strasne rada by som sa ju chcela naucit... :) ..... velmi vas prosim .... :* ... napiste :D

• slivka06.03.12 14:16??.??.49.115

ahhhoj volam sa slavka. prosim bola bi si alebo bol by si taky mili a povedal mi ako sa naucit snuru alebo by sme sa isli teraz hned rozpravat na gmail. moj gmail. je : hraskova21@gmail.com

• podskrcek22.02.12 15:38??.??.49.115

ahojte chcem sa naucit poriadne snuru .ale ako???????????????????????????????

• podskrcek22.02.12 15:37??.??.49.115

• podskrcek22.02.12 15:37??.??.49.115

• Gabrielka :)22.02.12 12:13??.??.249.198

Ahoj.Já jsem se šňůru naučila lehce.Tak vám dám nějaké rady jak byste se jí mohli taky naučit.Každý den jsem začala s pořádným rozcvičením(když se nerozcvičíte tak si můžete natáhnou šlachu a líp vám to potom i jde).Po rozcvičení jsem se rozjela a 100x jsem pérovala nohy dolů.Když budete cvičit každý den,tak to určitě půjde. :) A šňůra nebolí,když jste rozcvičené.Ale hlavně když vás to bolí,tak až to budete mít hodně rozpérované,tak vám to půjde dolů samo..:)

• MILAK21.02.12 22:49??.??.49.115

PROSIM CHCELA BY SOM SA OPYTAT AKO SA NAUCIT SNURA? PROSIM ODPOVEDZ TE MI

• podskrcek15.02.12 21:09??.??.49.115

ako sa mam naucit snura ? prosim poradte mi dakujem

• ohoooo13.02.12 18:11??.??.49.115

prosim chcela by so sa opoitat ze ked rodim boli to? co mam pri porode robit?prosim odpovedz te mi

• slama13.02.12 18:08??.??.49.115

ako sa da naucit snura v 10 rokov?

• podskrcek06.02.12 19:59??.??.49.115

chcela by som sa vam podakovat jeden den som prosila o radu den potom som vedela roztep. zdôvernite sa ajvy

• motil05.02.12 13:01??.??.49.115

boli to ked spravim snuru???

• podskrcek 05.02.12 12:59??.??.49.115

dakujem tit

• podskrcek05.02.12 12:55??.??.49.115

da sa naucit snura ked mam 10 rokov??? ak ano ako? strasne by som ju chcela vediet aj ju cvicit chyba mi len par centimetrov . dakujem prosim odpovedzte mi

• tit02.02.12 08:57??.??.209.99

bacha na to natiahnutie, raz som poriadne cvicila a na druhy den ma velmi bolela noha a trva to uz dva mesiace..:/

Snuru som sa naucila takto: roztiahnut nohy od seba co najdalej a brucho a hlavu tlacit ku zemi,

motylikom : sadnes si na zem spojis si päty s pätami spicky so spickami. a hlavu tlacis ku spickam

postav sa rovno a brucho a hlavu tlac ku noham tak aby si bola vystreta

aj mostik rob ten tiez pomaha

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

Vychutnajte si relax vo dvojici aj s rodinou s kupónom od Wallet.sk

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

^ Späť na vrch