Gymnastika - snura, rozstep

tanecnik001

ja sa aktivne venujem tancu...šnúru som tiež nevedela ale pomocou strečingu by nemal byť problém...aj rožtep, za 3 týždne úplne v pohode...len problem nastal v tom, že mi vyskakovalo jabĺčko tak som prestala na pol roka, úplne som stuhla ale od septembra som sa do toho znovu dostala :) všetko viem v pohode ale horšie je to pri rožštepe, no od dnes som sa začínala rozcvičovať a pociťujem zmeny, tak držím palce :))

Patinka

Tiež sa to chcem naučiť, ale zabudam to pravidelne cvičiť.. :D :D Chýba mi možo 15 cm aby som šla dole.. :D no boli to :D a chrbticu mám ohýbnu takže v pohode urobim mostik :)

baba jago

Ahojte ja by som sa chcela opýtať či sa dá byť modernou gymnastkou aj od 10 rokov. Bola som sa pozrieť už na 2- modernych gymnastikach a povedali mi že už je začať s modernou gymnastikou neskoro. Je to pravda? Proším nepozná niekto gymnastiku v okolí petržalky kde by zobrali aj 10 ročnú babu? Som dosť ohybná keď som rozťahaná dokážem všetko... :)

Diada

Ahoj, chcela by som vedieť/naučiť sa šnúru poprípade aj roštep. :D Nejaké dobré nápady ako na to.. :D a udržať si to dlhšie. :D

Timi023

ahojte.... strasne by soms a chccela naucit snura ale neveim ako .... prosim newiete nejake rady na snuru alebo rozstep ... :D velmi vas prosim napiste... kvietok023@centrum.sk
alebo
facebook .... Tímea Maťašová

TimQ

Ahojte ... :* ... neviete mi dat niejaku radu na snuru ... strasne rada by som sa ju chcela naucit... :) ..... velmi vas prosim .... :* ... napiste :D

slivka

ahhhoj volam sa slavka. prosim bola bi si alebo bol by si taky mili a povedal mi ako sa naucit snuru alebo by sme sa isli teraz hned rozpravat na gmail. moj gmail. je : hraskova21@gmail.com