Gymnastika - snura, rozstep

martinmlm

Ja ti poviem v čom je háčik. Telo a myseľ sú prepojené. Ak sa dokážes uvoľniť psychicky potom sa uvoľnia aj svaly.

vanes

JA chodím na tanečnu už 4 roky a každý den cvičím . Mám aj závažia aj mi to pomáha ale ešte stále neviem rožtep a šnuru

vevica

ja napriklad som sa naucila snuru rychlo dam vam radu::::::ak si pravak zacinaj pravou nohou lebo inak to nepojde a ak si lavak tak lavou!kazdy den sa natahuj najlepsie ak mas doma nieco vysoke daj na to nohu a daj hlavu na koleno kazdy den ju skusaj a nedavaj pozor ci ta to boli no teda ak si dievca!a budes ju vediet kazdy den chod nisie a nisie a potom rostep takto:urob snuru aa prvu nohu prednu prekrut na bok a mas to potom trenuj a trenuj a budes profesional!

TaNecmj

najlepšie je ked trénuješ celý den ... a potom si náš na pár dni oddych a potom zasa musiš mať pevnu volu a veriť v to ! a pojde ti to ;)

TaNecmj

Na to musi mať človek pevnu volu aby sa naučil...šnuru a toštep .. nejde to zodna naden aspon mne to nešlo zo dna na den a treba cvičiť usilovne celý den... - odporučam :D

???

ako sa vola a hlavne prevadza ten cvik co zrobite ihlicu a otocite sa? nohu dvihnete do snury a urobite taku piruetu,viete co myslim? strasne to je pekne len neviem ako na to... snuru viem,s ihlicou to je tazsie tu nohu tam dotiahnut ale aj to pojde... sofiiua boutella to robi skoro v kazdom videu

kikush543

aj ja som mala vela krat svalovku ale ako hovori Jess14586 je to lahke ale tie nohy potom bolia ako ked je salto, alebo niečo. ale nauč sa to tak ze si najskor skus to len s jednou nohou, kazdu nohu dobre porostahuj pocvič, precvič a potom to skus z dvomi. naučíš sa to aj s výskokom tak ako my.

veronika_226

ahojte...ja som sa šnúru učila asi rok :/ a aj to som si natiahla sval na pravej nohe...tak som sa začala učiť na ľavú nohu..tam mi šla skvele ale teraz som si aj tam natiahla sval už asi 5.krát...vie mi niekto poradiť ako ho čo najrýchlejšie ,,preliečiť"??? pri cvičení ma to príšerne bolí...cítim akoby sa mi zasekával...