Gymnastika - snura, rozstep

AdulQa

treba len nozky od seba co najdalej davat.. a natahovat poriadne... do bolesti a vydrzat tam chvilu... lebo ak sa natahujes sposobom ze zaboli a povolim tak sa to nikdy nenaucis.. ja som bola taka stuhnuta ze som sa poriadne predklonit nevedela s vystretymi nohami... a asi za 5 dni natahovania sa vecer mozno 15 20 minut som si sadla pekne na zem :)

angelina 328

chcela by som vediez ze ako si mam natahovat nohy lebo snuru cvicim uz vyse mesiaca a nic mi nepomohlo este ju vobec neviem pomozete mi prosim

gymnastka

Tak urcite to zalezi aj od nejakych predispozicii na to. Ale ja som sa to naucila za 2 tyzdne ked som bola mala. A moje trenerk co netrenuju a maju kazda vyse 50 rokov stale ju vedia. 2 tyzdne natahovania ( ale az do bolesti) a da sa to zvlandut podla mna...

dobra vila

gymnastka, zartujes? :D Urcite nie...
Ja sice nie som nejaka velka sportovkyna, ale asi pred troma rokmi som sa strasne chcela naucit snuru, tak som cvicili take cviky na to stehenne svalstvo a tak vseobecne na povolenie, akoze urcite oproti tomu aka som bola to velmi pomohlo, ale k snure malo. Doteraz ju neviem, a to som cvicila minimalne mesiac specialne na to cviky... to asi od niecoho zalezi... trebars ze ako nizko vies ist bez cvicenia vobec + ake mas svalstvo.. to moje nejako vnutri nepolavovalo :D

gymnastka

No ja cvicim gymastiku uz 10 rokov... a podla mna na to staci tak dva tyzdne pocitveho natahovania a snuru sa naucis :)