Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem surne pracovnu radu

Príspevok v téme: Potrebujem surne pracovnu radu
zebricka

Caute!! Potrebujem od vas vsetkych serioznu radu. Chcela by som ist ucit alebo asistovat ucitelovi vytvarnej vychovy niekde v Kosiciach, a neviem kde sa mam najskor pohnut, naco mam narok, ze ako zacat proste...V roku 2009 som ukoncila Bc. studium ucitelskeho odboru vytvana vychova a nesla som dalej koli istej pracovnej ponuke, ktora mi potmo nevysla(nebolo to skolstvo) cize ucitelsku prax nemam. Momentalne si s priatelom kupujeme byt cez hypoteku, takze chcela by som sa zamestnat, lebo potrebujeme peniaze ale nechcem pracovat ako nejaka predavacka alebo barmanka a podobne ine zamestnania... Dostudovat mam este potom v plane externe neskor. Ak mate niekto s tymto skusenosti prosim napiste mi..

Nefefe

Ahoj,
aj ja mám rovnaký odbor, Mgr. Učiteľstvo je náročné a náročné je sa tam aj dostať. Každý si teraz drží miesto. Takže treba trpezlivo skúšať všetko možné: žiadosti, profesia.sk, obvolať školy a poslať im životopis a žiadosť, príp. sa osobne stretnúť s riaditeľmi, a čím skôr, aby si si vybavila prácu od septembra. Ak sa to nepodarí, skús prácu asistentky, tam je asi väčšia šanca zarábať a mať slušnú prácu.

swistica

poslat si ziadosti na zakladne a umelecke skoly, dat si inzerat na stranku krajskeho skolskeho uradu, osobne si vsak myslim ze s bc velmi nepochodis, dnes je tolko nezamestnanych kvalifikovanych ucitelov, ze bud zamestnaju Mgr., alebo musis mat ,,známosti". Takze cim skor dostudovat.

RADA-a

Treba skúsiť obvolať alebo navštíviť umelecké školy, alebo graficke, vytvarné štúdia,kvetinárstva a podobne a to čim skôr než sa skončí školský rok.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem surne pracovnu radu - Fórum - ZDRAVIE.sk