Ja sa z toho asi zblaznim!

abebe8

Juuuj a ja sa pomaly blizim k 30tke.Kazdym dnom vidim ze ospatnievam postupne nenapadne priberam a s prepacenim za vyraz zerem skoro uz len vzduch.Nuz nie kazda sme modelka....Treba sa snazit al urcite nie zblaznit sa z toho.Co si musi hovorit clovek ktory ma 80at?To by som asi zalpila zrkadlo.Na kazdom sa najde predsa nieco pekne tak nebud smutna.....

kafe

Aj ja chcem byť pekná.. aspoň 5kg pribrať a vyzerať jak človek. Ale zúfalá nie som ani náhodou, veď keď to nejde tak to nejde. Čo, zabijem sa za to, že som škaredá?

Ja :)

len aby ta naaahodou nepostretla nejaka vazna choroba, ked si nebudes zelat nic ine, len byt zdrava a vtedy by ti bolo uplne ukradnute ako vyzeras. ibaze v takomto pripade by vychodisko nebolo a ani by si si nemohla povedat, ze to nieje az take zle. vaz si co mas, ze si pekna, zdrava zena!

zuzic

na to je len jeden liek...ked ta postihne skutocny problem potom si uvedomis ake to bolo vtedy lahke mat len taketo problemy...
alebo druhy variant si psychicky chora.
kazdy ma nieco co na sebe nema rad, myslis ze ja sa zboznujem? tiez na sebe nemam rada mnoho veci ci uz vyzorovych alebo povahovych ale nic nenarobis tak si najdi nejaku robotu nenud sa, upni sa na nieco a nebudes mat cas

lost

Ty vskutku blazins....

Rozmyslam, ci to ma vobec vyznam, stratit 5 minut mojho casu, na to aby som ti to vysvetlil...

Ale tak co uz...

Sama pises ze nie si tak tucna strasne, cize stale to nie je az take zle ako tato slecna/pani:
4.bp.blogspot.com

no a ked si to tak vezmes, vzdy mas cas a sancu na schudnutie ak to tak naozaj chces, len nestresuj sa pre to, ved pohoda, klidek, tabacek, sprav si nejaky plan, nie narazovy, tj. taky ze dat dole 10kg do leta, ved toto nie je posledne leto, ci je? No mozno ak ta baba vanga trafi tretiu svetovu vojnu na Nov2010, ozaj, a ked aj trafi, tak vies co ziskas? tvrdu drinu a ani si ju nestihnes vychutnat :D

tak chudni pomaly, skusaj nedrasticke metody.. ale ak sa nedari, skusal dalej a neplac (nic v zlom), proste mysli pozitivne, alebo aspon nemysli tak ze "ach som tlsta"... proste nedavaj tomu priliznu vahu :)

mozno sport, mozno osobny trener, posilka pomozu, ale pmoze aj dobra pozitivna nalada, smiech, ten taky z brucha, vies kolko tukpov dokaze spalit? ;)