Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Nechcem ist do skoly....

meno nie je podstatne

Mne ked sa nechce ist do skoly tak proste nejdem a basta alebo si na ocka nieco vymyslim a on ma necha doma aj tri tyzdne aj ked mi nic nie je proste to ma v pazi.

tava som

Ricker: áno, poza školu ísť síce môžeš, no odkiaľ predložíš potom ospravedlnenie za omeškané hodiny, čo ?

Prezyvka055

uj47 -> falsovat sa imho vobec neoplati, toto by som vobec ale vobec neodporucal, mozno par krat to vyjde ale raz ta chytia a si v prdeli, takze toto radit detom je hlupost.

Podla mna treba vsetko s mierou, myslim ze s normalnym pristupom k skole sem tam rodicia prizmuria oko aj lekar. Netreba nic prehanat ale raz za mesiac dva sa uliat da, coz si myslim ze pri nenarocnosti skoly a mnozstva volna v skole je az az.

Ricker ✌

Bóže... Vy ste ale decká, mám 13 rokov a keď nechcem íst do školy, proste nejdem... Logika ne?
Je také tažšké si zobrať tašku na chrbát a íst akože do školy? (Medzitím môžeš íst do reštaurácie alebo do nákupneho centra aby ty nezamrzla tvoja chlpatá kunda v tejto zime...) ✌

Lara croft

Viete co mate urobit povedzte mamine ze bolí ma hlava a brucho a mamina este o tom porozmisla a povie Ano mozes byt doma

uj47

Neviem, dnes už prekopírované, či rôzne preskenované a sfalšované podpisy veľmi nepomáhajú tak ako pred 10 rokmi, keďže každý učiteľ to dnes už pozná, že bežne dnes už takéto finty, triky existujú a hneď to aj zistí, že to nie je pravá ospravedlnenka, nehovoriac o rôznych ospravedlneniach od rodičov a pod.
Najlepšie čo poznám ako sa vyhnúť tomuto problému, že neprísť do školy je zájsť ku obvodnému lekárovi, resp. tvojmu všeobecnému a vymyslieť si, pretvarovať a rôzne nepríjemne, ťažko sa tváriť, že ťa niečo bolí, že máš chorobu a tak, len ťa obzrie a hneď ti dá pečiatku.
P O Z O R ! ! !
Ak ku nemu chodíš zvyčajne aj 2 - 3x mesačne, tak zhruba po určitej dobe, zhruba 1/2 to môže zistiť a potom pri následnej kontrole ťa ihneď pošle preč, čím nemáš pečiatku a máš neospravedlnené hodiny, pokarhanie učiteľov, riaditeľov, 2 - ka zo správania a pod. veď poznáš to . . .
Ale aj s lekárom sa dá sem tam manipulovať, ja keď som chodil často a už sa nemal ako pretvarovať, vymýšľať si rôzne hlúposti, že mi vždy niečo je, tak som sem tam aj prišiel a spomenul, že mám iný problém, napr. vybavenie nejakého oslobodenia na TSV, či rôznych iných formálnych potvrdení čím mi zároveň dal pečiatku do slovníčka, žiackej knižky celý deň, ale aj to len sem-tam.
Je tu ešte 3. možnosť a to najlepšia, že pokiaľ už máš v slovníčku pečiatku s pečiatkovým dátumom a nemáš to podpísané triednym/ou, tak môžeš aj zgumovať pečiatkový dátum a s perom s československým typom písma tam dopísať ten aktuálny, aby to vyzeralo, že je to písmo staršej osoby, nejakého lekára, len pozor, nesmie to triedny zistiť, že si zgumoval pečiatku a dopísal si s perom tvoj, príp. aby nevolal tvojmu lekárovi a nešiel si overovať, či to naozaj takto napísal, spravil on, lebo ak sa zistí, že to tak nie je, tak potom z toho nič.
No najlepšou možnosťou z toho je asi mať kamaráta lekára, či lekára z rodiny, pretože ten má najväčšie šťastie v živote, že ak by triedny u neho zisťoval sfalšovaný podpis a vopred oznámiš tvojmu známemu lekárovi, že nech povie, že to robil on a v skutočnosti si to robil ty, tak potom máš 100% garanciu, že ti to prejde, lebo aj keby lekár klamal, tak aj tak mu učiteľ uverí, jednoducho dneska lekárovi uverí snáď hádam každý, ak sa vôbec nemýlim !

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem ist do skoly.... - Fórum - ZDRAVIE.sk