Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem ist do skoly....

amexandra

Ktokoľvek z Vás má ask, navštívte stránku ask.fm
Pomôže Vám so všetkým čo budete potrebovať. Na stránke je uvedený aj email, kebyže chcete rozoberať niečo na dlhšiu debatu . :) Neváhajte a píšte !!! :) Chceme Vám pomôcť

99renca

Ahojte, ak by sa tu našla nejaká p. učiteľka alebo p. učiteľ, ktorý by venoval minutku na vypísanie tohto kratučkého dotazníka, veľmi by mi to pomohlo. ďakujem :)

docs.google.com

Super agent

No ja mám tiež taký problém radšej by som niečo doma robila ako sedieť v tej posratej škole a každých 5 minút sa obávať že čo som dostala no nebavima škola

Prezyvka055

Niktozauhemav -> no kebyze mi dieta povie ze sa mu niekto vyhraza cez facebook tak .. mu skor zarazim facebooky a pokeci a internet, pomazem mu tam ucty a do skoly ho vozim

Niktozauhemav

Na moju mamu dost dlho zaberalo ked som jej povedala že mi je zle ale teraz mi už neveri tak raz som jej povedala že sa mi na FB niekto vyhražal a začala som "plakat" a ona mi uverila a teraz ked nejdem do školy tak kek poviem že sa bojim :D :D :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem ist do skoly.... - Fórum - ZDRAVIE.sk