Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem ist do skoly....

meno nie je podstatne

Mne ked sa nechce ist do skoly tak proste nejdem a basta alebo si na ocka nieco vymyslim a on ma necha doma aj tri tyzdne aj ked mi nic nie je proste to ma v pazi.

tava som

Ricker: áno, poza školu ísť síce môžeš, no odkiaľ predložíš potom ospravedlnenie za omeškané hodiny, čo ?

Prezyvka055

uj47 -> falsovat sa imho vobec neoplati, toto by som vobec ale vobec neodporucal, mozno par krat to vyjde ale raz ta chytia a si v prdeli, takze toto radit detom je hlupost.

Podla mna treba vsetko s mierou, myslim ze s normalnym pristupom k skole sem tam rodicia prizmuria oko aj lekar. Netreba nic prehanat ale raz za mesiac dva sa uliat da, coz si myslim ze pri nenarocnosti skoly a mnozstva volna v skole je az az.

Ricker ✌

Bóže... Vy ste ale decká, mám 13 rokov a keď nechcem íst do školy, proste nejdem... Logika ne?
Je také tažšké si zobrať tašku na chrbát a íst akože do školy? (Medzitím môžeš íst do reštaurácie alebo do nákupneho centra aby ty nezamrzla tvoja chlpatá kunda v tejto zime...) ✌

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem ist do skoly.... - Fórum - ZDRAVIE.sk