Nechcem ist do skoly....

datelinka

do pondelka máš dosť času na to, aby si sa pripravila aj na ťažkú písomku. v živote to tak nepôjde - kedykoľvek príde problém, budeš sa pred ním schovávať? to je zbabelé ...

zuzic

vidis to?:)
preventicku u zubara mas? ty este mas dva razy do roka to by nebolo zle:) ani ja ju nemam vybavenu este:)

zuzic

mno ja s tym problem nemam ja ich mam vybavit vela len sa nikdy nedotrepem tak aspon niekedy spravim nieco pre zdravie:D
ale inac kludne mozes ist k alergologovi spoluziacka to tak spravila ze povedala nejake priznaky alergie- napr. nadcha....obvodnej a ta ju poslala na testy a u nas sa na alergologii caka min. 3 hodiny takze tooolko vymeskala:) a spravil testy zistil ze to neni od alrgie a poslal ju na orl a tam uz nesla teda...

fdhfdshds

aj ja som nad tyým rozmyslala ze by som sla ku nejakemu doktorovi ale ku akému??hmm...podla mna je ale najlepsi napad stou hnackou ...

zuzic

inac ani ja som este nesla za skolu:) ale niekedy troska chybat nevadi napriklad ked ides rano doktorovi len blazon by sa vratil naspat do skoly:DD

zuzic

mno nemas nejakych doktorov povybavovat? alebo normlane povedz rodicom teda ak su normalni ze mas tazku pisomku a tak, ja som raz povedala ked som neisla ale to nebolo kvoli pisomke a ostala som doma ved mam moznost 3x do polroka mat ospravedlnenku od rodica. alebo existuju moznosti sfalsovania, spoluziacka ma normalne peciatku ale pyta si 2€ za to...
ale podla mna tym ze vynechas pisomku nic neporiesis:)