ako sa zbavit lasky?

Príspevok v téme: ako sa zbavit lasky?
amoresperros

som uplne hotova z jedneho chlapa, bohuzial je to jednostranne a viem, ze sa nic nezmeni. uz ma to nebavi, potrebujem sa pohnut niekam dalej, ale neda sa mi zbavit toho otravneho citu nazyvaneho laska. este to stazuje fakt, ze sme v podstate kamarati, takze pokial nechcem prist o priatelsvo, tak musim zatat zuby a pocuvat, aku slecnu zasa stretol a pod. ini ma nezaujimaju, na nic sa neviem sustredit, pomaly mi z toho uz prepina. aj som skusala prerusit kontakt a vobec to nepomohlo. nemate niekto navod ako ucinne a rychlo zabit lasku?

Deaa

ja mám podobný problém už pár rokov, od základnej školy si potrpím na jedného môjho kamaráta, teraz sme obaja na VŠ, stále sa kamarátime ale neviem ho dostať z hlavy, ani iné vzťahy mi nepomohli prestať na neho myslieť a brať ho len ako kamaráta, chcem viac ale viem že sa to nestane, jediné riešenie je asi prerušiť kontakt aj keď to bude asi problém keďže chodíme na jednu školu zase =D

M1iQ2O

Dal som si do vyhladavaca nadpis: ako sa zbavit lasky a vyhodilo mi vela stranok a daval som si ich do kariet. Potom som nimi prebehaval a dostal som sa az k tvojmu clanku...A musim povedat ze vlastne nic z toho co som cital by nepomohlo, lebo vacsina bola snazit sa zabudnut alebo cakat lez sa najde vacsia laska, coz sa ale nemusi stat, lebo ked naozaj lubis/alebo si lubila navzdy to zanecha rany na tvojom srdci. Hrany sa vsak casom vraj trochu obrusia... Mam uplne rovnaky problem. A doslova. Som do nej naozaj od skolky, v prvom rocniku na zakladke sme spolu "chodili" - dal som to do uvodzoviek kvoli tomu ze sestorcny krpci spolu normalne chodia- a nikdy som ju neprestal lubit...V piatom rocniku sme sa skamaratili a zacal som chodit von s jej partiou. Najprv som si myslel ze je to preto, lebo su vsetci naozaj v pohode, ale teraz ked toto pisem si uvedomujem ze som s nimi chodil von kvoli nej :) A stale s nimi aj chodim von - lenze z sestclennej partie sa stala troj - tvorena mnou, mojeu laskou a jednym dievcatom, ale to neni podstatne... Vytvorilo sa medzi nami naozajstné priatelstvo a dvoverájeme si a ona sa mi zdvoveruje s tym ako ju trapi ze ju nechal ten a ten, ako sa tesi ze sa k nej vratil a ja to len potichu trpím... a rozmyslam nadtym ze ja by som ju nikdy nenechal lebo ju milujem a presne ako ty vravis, ostatne dievcata su pre mna vzduch, je len ona aj ked som vela krat pocul ze by so mnou nejedna chcela chodit. vedela ze som do nej, lebo som jej posielal listovky a zamilovane basnicky s kresbami... vo tretom rocniku som prestal a ked sme spolu zacali chodit von hovoril som ze v tretom rocniku to prestalo. Nechcem jej to povedat lebo sa bojim ze by to pokazilo nase priatelstvo...A doslovo som do nej az do teraz - 1 triedy na strednej a podla mna to bude pokracovat esre dlho az kym sa laska nevytrati co dost pochybujem....

amoresperros

ja som vzdy verila, ze myslienka ma silu, ze ked v nieco verim, tak sa to splni. v tomto som nenapravitelne naivna asi. rozum mi vsak vravi, ze takto to nefunguje. v mojom okoli bolo tolko parikov, ktore vyzerali, ze ostanu spolu vecne a po par rokoch sa to rozpadlo. samozrejme, nevylucujem moznost, ze raz stretnem toho "praveho", len sa mi to zda byt prilis nepravdepodobne..vlastne momentalne ani neriesim nejake buduce "lasky", mam plne zuby tej sucastnej.
uz som sa rozhodla, napisem mu, ze proste potrebujem byt mimo jeho kontaktu nejaky cas a basta. bude to sice tazke, ale ak nechcem skoncit psychicky uplne mimo, asi mi nic ine neostane.

GiovanniX

pocuj,kazdy sa uz sklamal v laske,niekto len raz niekto aj 10 krat,lasku nevlastnime,lasku treba pestovat ked uz ju mame,prv na zaciatku vztahu ma kazdy ruzove okuliare to je ta prvotna zamilovanost,po pol roku to opada a vtedy sa zisti ci ta laska je trvacna,alebo konci.Zavisi to na oboch,nie len na jednom.Takze mozna sa este vela krat sklames a mozna ze buduci priatel uz bude ten pravy a bude to trvacna laska o ktoru sa obaja budete starat,cize pestovat ju.To ze teraz sa Ti v laske nedari neznamena to ze uz to stale bude tak.Hlavu hore a sleduj ludi okolo seba.A venuj sa svojim konickom,vytaz maximum z toho ze si slobodna,ta laska raz dojde,neboj sa.

amoresperros

ja mam pocit, ze sa so mnou stretava len preto, ze nema zrovna s kym inym. vlastne to tak bolo od zaciatku, ze som len ten "vrabec v hrsti". aspon mne to tak prislo, no a napriek tomu som stale dufala, ze sa to zmeni. proste jak padnuta na hlavu...
ja som sa zacala sustredovat na seba po tom, ako sa so mnou rozisiel. mam vela aktivit pomimo, lenze mi to pride akoby nic nemalo zmysel..niekedy.
ja si aj uvedomujem, ze to nebude asi ten pravy. nie je to prvy krat, co sa mi toto stalo, ze som sa nechala namotat nejakym chlapom, ktory potom zistil, ze ma nechce. a ako teraz mozem v buducnosti verit, ze ked niekoho dalsieho stretnem, ze sa to neskonci rovnako? vzdy sa to konci zle, nech je ta laska hoc aj vzajomna a velka na zaciatku.

WSJGJFGFHGF

presne tak Amoresperros,musis na neho zabudnut,maj v mysli len jeho negativne vlastnosti,ako ti ublizil,fakt ti zato nestoji ved keby to bola ta "prava laska" tak ta nikdy neopusti

GiovanniX

a vie o tom ze ho stale lubis?no ak fakt ti to ublizuje ze on ta nelubi,tak vymaz cislo,roztrhaj fotky(po novom vymaz:D) a zabudni aj na jeho meno,len neviem ci to dokazes,fakt ak pride raz novy chlapec do tvojho zivota tak zistis ze aka som ja bola len "krava",co som videla na byvalom:D,proste maj to pred sebou ze to nie je ten pravy,zbytocna strata casu,ja som si to povedal ze to nie je ta prava a pokracujem dalej v zivote a hladam si svoju pravu polovicku,len bezuspesne zatial,ale viem,ze trapit sa za byvalu by bolo zbytocne,takze pre mna za mna nech si robi co chce s kym len chce,uz nepohne vo mne nic.