ako sa zbavit lasky?

Príspevok v téme: ako sa zbavit lasky?
amoresperros

som uplne hotova z jedneho chlapa, bohuzial je to jednostranne a viem, ze sa nic nezmeni. uz ma to nebavi, potrebujem sa pohnut niekam dalej, ale neda sa mi zbavit toho otravneho citu nazyvaneho laska. este to stazuje fakt, ze sme v podstate kamarati, takze pokial nechcem prist o priatelsvo, tak musim zatat zuby a pocuvat, aku slecnu zasa stretol a pod. ini ma nezaujimaju, na nic sa neviem sustredit, pomaly mi z toho uz prepina. aj som skusala prerusit kontakt a vobec to nepomohlo. nemate niekto navod ako ucinne a rychlo zabit lasku?

lost

hmmm, mam podobny problem, len ani sa s nou nepoznam :)

zaujimave tie WC az hrob predstavy... ale u mna nepomaha naozaj nic :D
- prva nevyhoda mat naozaj "silny zaludok"... ach jaj, vsetko ma svoje zapory ze jo...

a hovorila si mu ze co k nemu citis ?

ano prerusit kontakt, laho sa hovori, ale je to casto krat nemozne :(
priklad: skus nemysliet na slona pocas nasledujucich 5 minut - tento priklad sa zda byt smiesny, no ale jednoducho nikto to nedokaze :)
letme myslienky na slona skoca, vzdy, lebo ulhoa bola neMYSLIET na slona...

ak sa neda zabudnut, jedine co ma napada je "klin sa klinoom vybija" ...
heh, ale tiez sa to velmi lahko hovori...

Lenuška18

Mám veľký problém s láskou. Zaľúbila som sa fo muža ktorý je starrší o 13 rokov a spala som s ním dva a pol roka. Teraz sa to skončilo ale ja som ho milovala a ešte stále milujem aj keď mi veľmi ublížil. Neviem čo mám robiť. Je tomu už tri týždne a stále len plačem a neviem sa na nič sústrediť. Stále myslím na neho. Ja už naozaj neviem čo mám robiť....

beskyd

pocul som ze pomaha ked si dotycneho predstavis ze je v hrobe mrtvy a hnije, rozklada sa, je oblezeny cervami, ktore ho zeru. je to trocha morbidne, ale cisto teoreticky by to mohlo stat za pokus:P

amoresperros

ono cely ten problem je este zapeklity tym, ze je sucastne aj moj byvaly, aj ked sme spolu boli len kratko. rozisli sme sa, lebo zistil, ze "to tak neciti", cize pripad, ze sa tvari, ze ho zaujimaju ine, aby som ja ziarlila a dostal ma, to nie je. odmilovat sa snazim uz asi dva mesiace, co sa so mnou rozisiel a nefunguje. predstava na zachode nefunguje :)
odpor k nemu citit nechcem, to si zas nezasluzi a zda sa mi to byt nefer, obvinovat a nenavidiet niekoho, len pre to, ze som sa donho zalubila ako taka naivna hlupana. asi bude fakt jedina moznost prerusit kontakt, ale je mi zle len ked si na to pomyslim :(

ummie

pripomina mi to pribeh z gympla, ktory sa odohraval medzi mnou a jednym mojim spoluziakom v triede. pacila som sa mu,ja som ho ale odmietala pretoze som jednoducho nepocitovala k nemu ziadnu naklonnost. zaujem o neho sa snazil u mna prebudit tym, ze mi opisoval, do ktorej slecny je momentalne zamilovany a co vsetko sa dialo pocas sportovych sustredeni. takze v pripade, ze ten tvoj kamarat pocituje aj ked neisty cit ku tebe, je jeho spravanie dovodne (myslim, ze u oboch pohlavi typicke, avsak len pre urcity vek cloveka), brani sa sposobom, ktory sa ti zda nelogicky. na druhej strane ak si presvedcena, ze toto nie je pravy dovod, je lepsie usit na seba akykolvek bic a co najrychlejsie vycuvat z akehokolvek kontaktu (bohuzial).ja nieco podobne przivam teraz, je to brutalne tazke, ale cas lieci (znie to staromodne, az osumtelo) ale je to tak. jedine, ze by chlapec - blbec urobil nechtiac nejaku hlupost, ktora by ti otvorilaoci, ze predsa len nie je pan Dokonaly.a tu pomahaju aj predstavy spolocneho zivota, roznych komickych, absurdnych situacii, resp. ich mozno nie je zle ani ako kamaratka vyprovokovat, aby si videla reakcie, na ktore nie je dotycny zvyknuty a zistit tak ako funguje. pozor, ak bude dokonaly, mas PROBLEM. ale to je realita zivota.prepac, ak to cele vyznelo premudrelo, ale skutocne som na tom velmi podobne

gandica

mala som asi pred mesiacom podobny probleem...proste som si hovorila ze nie je ten pravy, ked som sa pristihla ze na neho myslim hned som zmenila myslienky...postupne-casom som sa "odmilovala"..trvalo mi to 3 tyzdne..teraz k nemu citim odpor:(

majkaerinn

Nam nas profesor dejepisu odporucil predstavit si dotycneho na zachode...ze vraj sa to tak robilo v starovekom Rime(alebo Grecku??)..uz si to presne nepamatam...vyskusaj to:)..mozno to pomoze