Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kedy sa toho zbavim? :-(((

Príspevok v téme: kedy sa toho zbavim? :-(((
zuza3214

zdravim mam 18 rokov a trpim akne uz asi 4 roky a od marca beriem koli tomu HAK Chloe.viem ze je to hnus ale dnes to kazda kozna strka kazdemu a uz som zufala tak som sa na to dala, lebo dufam ze po vysadeni sa mi to nevrati,mozno budem mat stastie. ale teraz sa mi nejako zhorsila plet pricom uz beriem treti mesiac. prvy mesiac sa mi to ku koncu zhorsilo dost ale to je vraj normalne, 2 mesiac to bolo uz dost dobre som bola aj spokojna normalne ale potom sa to zas trochu zhorsilo a bolo to ku koncu menzesu pricom vacsinou sa mi zhorsi pred nim ale pocas prvych dni.teraz beriem uz asi 4. tabletku z tretieho balenia a na lavej polke sa mi nejak zapaluju vyrazky.pravu polku mam uplne peknu nechapem preco ale na lavej je to dost zle,neviete co sa mohlo stat? stravujem sa vzdy rovnako , nic take ine som nepojedla za posledny cas, vseobecne jem sice dost sladkosti ale cokolady nie, a nejem ziadne slane ani koreniste jedla ani nepijem kavu. neviete z coho to mozem mat ze ta lava polka je taka zla? a este sa chcem spytat umyvat tvar si mam radsej zimnou ci teplou vodou? lebo doteraz som si umyvala s dost zimnou lebo som to niekde citala ale teraz som niekde pocula ze tepla je lepsia tak uz neviem :-/

zuza3214

no ja ked budem najblizsie doma asi skocim tiez na nejake vysetrenia lebo ma to stve ze ma nikde kozna ani neposlala proste mi to strcila rovno. no ja som videla zlepsenie ale teraz zase zhorsenie pricom uz by sa to nemalo zhorsovat ked beriem 3 mesiac

llucy

...ja mam ten isty problem asi 4.rok uz. u mna to je na obdobia, niekolko dnov,tyzdnov mam cistu plet a potom sa to zas pokazi.vseobecne v lete (ked sa slnim) mam plet cistu vdaka slnku.a v zime ked len kvasim v prekurenych miestnostiach a vela papam tak aj tvar sa zhorsi.no nedavno mi zistili toho helicobaktera a vela zaludocnych kyselin,tak som sa na to preliecila a hned som videla zlepsenie :)) pricom pocas vianocnych sviatkov som mala ale neskutocne hrozne akne (to kvôli "pestrej" strave).takze ja uz aspon viem co mi skodilo uplne najviac.no a tiez beriem 3.mesiac antikoncepciu, nehovorim, ze to robi zazraky ale tvar sa mi vidi lepsia.

zuza3214

nikto ale tak priemerne sa ma pit aspon 3 litre vody tak som myslela ze vyskusam pit viac ked mam taku plet ale uz prestavam dakujem za upozornenie...

zuza3214

no je to trosku vela ale som myslela ze ked mam taku problematicku plet ze mam aj viac trocha pit. s tym traviacim systemom ma to tiez napadlo,skusim to vyskusat a idem si aj vymenit obliecky :-)).....a tvar si velmi necistim preto pouzivam v podstate iba sirove mydlo ak sa mi zapaluju vyrazky ale inac len cistou vodou umyvam tvar,aj sa odlicujem cistou vodou iba

zuza3214

no je to trosku vela ale som myslela ze ked mam taku problematicku plet ze mam aj viac trocha pit. s tym traviacim systemom ma to tiez napadlo,skusim to vyskusat a idem si aj vymenit obliecky :-)).....a tvar si velmi necistim preto pouzivam v podstate iba sirove mydlo ak sa mi zapaluju vyrazky ale inac len cistou vodou umyvam tvar,aj sa odlicujem cistou vodou vodou iba

lenkaa123456

s tym pitim to trocha prehanas. 6l. je vela! maximum by mali byt take 3 litre. nie kazdemu hak zabera na akne. skus si dat vysetrit taviacy system ci tam nemas nejaku poruchu, alebo helicobaktera. a odporuca sa umyvat tvar skor studensou vodou, ale zas nie uplne ladovou.s nicim netreba prehanat. cim viac budes tvar cistit tym viac budu mazove zlazy produkovat maz a tak sa ti budu pory upchavat a z toho sa zacnu robit vyrazky. mozno mas citlivu plet na nejake roztoce co su vo vankusoch a v posteliach. skus vymenit vankus, alebo castejsie men obliecky.

zuza3214

este som zabudla napisat ze dodrziavam aj pitny rezim,pijem cistu vodu, minimalne 6 litrov denne! :-( ....a jem aj zinkosel

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kedy sa toho zbavim? :-((( - Fórum - ZDRAVIE.sk