Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Injekcia na vyvolanie menzesu

188

Ahojte potrebujem poradit idem na operaciu 2 decembra a menstruaciuu mam dostat 28.novembra bola dom 20.novembra na vyvolavcke aby mi rpisli skor ale stale nochodia co mam robit prosim vas poradte mi. Dakujem

shusu

dobry večer, mám taky problem, už viac než 2 týždne mi mešká menštruacia, tak som išla gu gynekologovy, ktorý mi povedal že tehotná niesom..pichol mi vyvolávačku, no menštruacia stale neprichadza....mohlo sa stať že som tehotna...a gynekolog to nezistil cez ultrazvuk, lebo je to ešte skoro aby niečo tam vydel...napr....ked som tehotná tak týžden?

ajéje

čaute.je to týžden čo som mala injekciu a menzes sa nedostavil stále..
mešká mi to už dva týždne mimochodom...dnes som si spravila test a vyšiel mi negatívne..tak potom príčína prečo som to stále nedostala napriek tomu že som mala vyvolávačku je asi stres zo skúškového..strata váhy...

Mona_jn

Ahojte. Neviem, co mam robit. Bola som na vyvolavacej injekcii pred 13 dnami a menstruaciu som stale nedostala. predtym som ju po vyvolavacke dostala tak do 9 dni zvacsa, i ked vyvolavacku som dostala uz ked mi menstruacia meskala niekolko tyzdnov, pretoze moj cyklus je nenormalne rozhadzany a hormonalnu antikoncepsiu brat nemozem kvoli peceni. Bolesti v brusku a priznaky pred menstruaciou mam uz asi 10dni. vcera som si robila test a bol negativny a bol vyse 10dni po styku... jedine, co by mohlo zamedzit funkcii injekcie je stress, rpetoize mam teraz statnice a som velky stresak a takmer nespavam... myslite, ze by to mohol ovplyvnit ten stres? co mam urobit, ak endostanem este par dni menstruaciu a test bude i tak negativny?

st

Dobry den.Budem mat 45 rokov a menzes mi chodí v poslednom čase každé 2 týždne,a to tak že najprv iba kvapkám pár dní dokedy sa mi normálne spustí.teraz sa nedostavil už 32 dní,bola som u gyn. pichol mi injekciu na vyvolanie,pred dvoma dnami,začali ma velmi boliet prsia,zatial stále menzes neprichádza.Je to normálne ?

petrapetra

ahojte...a je to dobre ako riesenie pred dovolenkou?? kedze to zena moze dostat az za 14 dni tak asi nie... :( lebo tabletky na oddialenie menzesu pocas dovolenky pre mna teda rozhodne fajn neboli... .(( som mala stale pocit, ze to cochvila dostanem...a ked si k tomu uvedomite, ze na dovolenke mozete dostat hnacku- ucinok tabletky sa moze oslabit...

White Lady

POTREBUJEM POMOC!!!
Včera nám praskol kondóm a hned dnes rano som si dala Escapelle.,. Neviete akú mám šancu otehotnieť? Resp. čo bysom ešte mala spraviť aby som tomu zabránila? Aaa ešte som sa chcela opýtať, môže po tej tabletke meškať menzes?

helpik

Moožem sa spíteť? tuú injekciu dava gynekológ? bo ja som tham ešte nebola ...a ani moc nechcem isť ale ako som zacala cvicit tak som nedostala menštruáciu už asi 2 mesiace a bojím sa či to nemože byť cysta.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Injekcia na vyvolanie menzesu - Fórum - ZDRAVIE.sk