Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozvedený priateľ, ktorý nič nerieši

Príspevok v téme: Rozvedený priateľ, ktorý nič nerieši
Drobcek007

Ahojte. Mam priateľa, ktorý je už rok rozvedený, ale nežijú spolu asi 2 roky. Má syna, ktorý budem mať 10 rokov. Kedysi plánoval, že ma s ním zoznámi. Potom si jeho ex zmyslela či sa nechce vrátiť, tak nad tým rozmýšľal ale nakoniec povedal, že nie. Keď je cez víkend so synom, tak mu ani nemám volať, proste keď je s ním tak ja neexistujem. Stále len pracuje, to chápem pretože musí veľa platiť (aj za dom, v ktorom býva jeho ex so synom aj za prenajatý byt, kde býva on, alimenty,...). Nemá vyriešené majetkové vyrovnanie a ni to nechce riešiť, pretože syn nevydrží v byte, lebo je naučený na dom a podobné výhovorky. Strašne sa zmenil, povedal, že so synom ma teraz určite nezoznámi, pretože sa bojí ako bude reagovať a kvôli skole. Neviem čo mám robiť. Veľmi ho ľúbim, ale mám pocit, že nechce aby som bola súčasť jeho života. Prosím poradte čo mám robiť.. Ďakujem

alena33

ja by som ho nechala tak a povedala mu,ze ked to bude mat vyriesene v sebe a bude vediet co chce,nech sa mi ozve,takto by som mu dala najavo ako ho lubim,no musela by som riadne popremyslat,ci by mi za to stal cakat ho na vedlajsej kolaji,musel by mi dokazat,ze som prenho okrem jeho syna najdolezitejsia...jasne,ze by som pri nom stala,ale len tak na dialku

uhlie

Ak sama nevies, co mas robit, znamena to, ze nie si zrela na vazny vztah. Musis sa uspokojit asi len s tym, ze si bokovka.

Drobcek007

No ja na neho nechcem tlačiť, len chcem aby si začal riešiť veci ohľadom majetkového, pretože z toho pramení veľa problémov, hlavne finančných. Uteká pred všetkým tak, že pracuje 15 h denne a je zo všetkého nervózny.

Neviete mi poradiť, koľko je asi tak doba aby sa zahojil?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozvedený priateľ, ktorý nič nerieši - Fórum - ZDRAVIE.sk