Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

facebook

lost

zaujimavy pribeh :)

"Tá jej však povedala, že nemá záujem o opätovné nadviazanie ich vzťahu."
nj - dnesne deti :D

lost

ojka

no WiFi je hroza , to hej :D
(tiez som na wifi teraz skoro )

jajka001_

nie out :)
skor je to lepsie mat len 20 realnych ako 2000 virtualnych :)

ojka

lost, ja si ešte pamatam, že za "mojich mladých čiast" sme na internáte nemali internet na izbe, to bolo zaujímave.... (; tiež to nebohli viacerí rozdýchať, že sú bez netu....a teraz po X rokoch "natiahli wifinu" a všetci chatujú naraz a všetci sa rozčulujú, že to ide tak pomaly , ked sú všetci pripojení,....

lost

Dnes uz ani 2000 "rpiatelov" nie je problem :D

To je dnes "in" mat cim viac virtualnych kamosov...

Je to vtipne, pretoze ja som "online" 5 rokov, a to co bolo "vo svete" norma to je dnes "in" na Slovensku, cize "oneskorenie" je 3-4 roky..

Celkom haluz, lebo potom viem co bude "in" za 3-4 roky :D
(ale nemozem to povedat, lebo ovplyvnim buducnost :P a to sa nema)

Ale je to chore, sam mam cez 1500 kontaktov len na MSN (za tych 5 rokov), a je to NEMOZNE udrzovat kontakt na dennom poriadku s kazdym z nich :)
A ked neodpisem, tak sa urazia :D

Ono je zaujimave, ze to ide samo.. Cim viac clovek ma, tym viac samo prichadza.. .. A potom si clovek uvedomi, ze "menej je niekedy viac" :))

Som velmi zvedavy ake abstinencne priznaky budem mat, ked nebude 1 tyzden internet :o)

ojka

no on tam má veru všeliakých priateľov (((-: kamarátky majú bežne cca 200 ludí medzi priateľmi ale to sa mi zdá už dosť prehnané...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

facebook - Fórum - ZDRAVIE.sk