Toto nie je život

Príspevok v téme: Toto nie je život
kvietok007

Môj manžel nevie čo chce,sme spolu krátko iba 9 mesiacov-a vraví stále že ma miluje,ale už ma skoro 5x vyhodil.Ja neviem,čo mám robiť.Je starší o 8 rokov,ale naozaj neviem čo s tým.Ja ho tiež milujem,ale takto sa trápiť a prežívať stále to isté hádky a slová typu-rozíďme sa,bude kľud-toto nie je život.Jeden deň to povie a na druhý deň sa ospravedlňuje.Ja som urobila všetko možné,aby bolo dobre,ale také ponižovanie-ja neviem čo ďalej.Bývam od rodičov skoro 5OO km,a mama o tom nevie,čo sa deje medzi nami.Čo mám robiť???

tens

ukaz tomu eogistovi ze ty dokázes byt horsia ako on ..rob mu to iste ..urob zo seba kočku a ukaz mu o co príde jak sa neprestane chovat ako zakomplexivaný kretén ...nenchaj zo seba robit psíka..ukaz mu ze ty séf ..pokial to nepomoze vykasli sa neho...

gima

presne tak,ja ked som si nasla chlapa,tak mal take krasne reci a vsetko okolo toho,ale iba do doby kym so mnou nezacal zit,potom sa otocil o 360stupnov,lenze mala som smolu otehotnela som a inu moznost som nemala,stale som dufala,ze sa zmeni,ale zmena nikde,stale dookola to iste
a trva to uz okolo 14rokov :(

kajka01

suhlasim s gima..
niekedy nestacia roky a zrazu sa niekto ukaze v uplne inom svetle..a niekedy sa zoberu ludia po troch mesiacoch znamosti a su stastni do konca zivota..vobec sa to neda merat dlzkou chodenia

gima

jajka,jasne mas pravdu,ale vies kazdy clovek je iny a ona teraz potrebuje pomoc vykecat sa a nie aby jej tu niekto drzal kazen,ved nevieme presne ako to bolo,preco sa tak skoro zobrali a nic okolo toho
a kolko je takych pripadoch,ze sa pred sobasom poznaju dlho a po sobasi sa s cloveka vykluje nieco ine
netreba hned ist na nu takto,ze preco?neviem,ale ja osobne by som sa v tom vobec nevrtala,lebo nepoznam a ani nechcem poznat ziadne okolnosti okolo toho a urcite by si ho nebrala keby bol hulvat a tak

jajka001_

gima ale tak kym si niekoho vezmem, tak ho chcem najprv spoznat, kym uzavriem zvazok na cely zivot - aspon vacsinou je manzelstvo takto chapane
hej laska je silna, najma prvy polrok :)a az potom zistujes ci to bola skutocne laska

uhlie

gima,

je nekritizujem vsetkych. Pisem len fakty. Tebe by som napriklad mohol napisat, ze komplexy sa pisu s tvrdym 'y', ale neurobil som to.

gima

jajka,ved nevies,ze LASKA je taka mocna,ze ked sa clovek zamiluje nepozera sa na nic?a ako pise kajka niekedy spoznas cloveka az po rokoch a zistis,ze je uplne iny ako bol na zaciatku,podla mna ludia su iny pred sobasom a po nom cest vinimkam,ale vela ludi sa zmeni po sobasi/poznam vela pripadov,ked pred svadbou boli ako dva hrdlicky a po svadbe ako keby sa laska vytratila /

jajka001_

a to si si ho musela hned vziat? ved podla toho co pises tak ste sa este len spoznali a hned si si ho vzala? len zato ze je slusny?
kajka 9 mesiacov nie je este stale dlha doba, je to kratučko aj na normalny vztah, chodenie, nie este ze ... no nerozumiem. cele je to zvlastne. je starsi o osem rokov a ma dospele deti? kolko ma kvietok? ja mam pocit ze nieco po 20. tak to mi nesedí