Toto nie je život

Príspevok v téme: Toto nie je život
kvietok007

Môj manžel nevie čo chce,sme spolu krátko iba 9 mesiacov-a vraví stále že ma miluje,ale už ma skoro 5x vyhodil.Ja neviem,čo mám robiť.Je starší o 8 rokov,ale naozaj neviem čo s tým.Ja ho tiež milujem,ale takto sa trápiť a prežívať stále to isté hádky a slová typu-rozíďme sa,bude kľud-toto nie je život.Jeden deň to povie a na druhý deň sa ospravedlňuje.Ja som urobila všetko možné,aby bolo dobre,ale také ponižovanie-ja neviem čo ďalej.Bývam od rodičov skoro 5OO km,a mama o tom nevie,čo sa deje medzi nami.Čo mám robiť???

gima

tak ti zelam vela stastia a UHLIE si nevsimaj,stale sa tu najde niekto kto rype,to je normalne,ako aj v realnom zivote ludia si nedaju pokoj a hlavne druhy,mne takyto ludia pripadaju,ze maju nejake komplexi- preto musia druheho stale kritizovat

kvietok007

ja už sa tu vyjadrovať nebudem-ja potrebujem teraz kľud,a nevládzem sa tu hádať s niekým kto ma nepozná a ešte bude dávať vinu mne.Majte sa všetci dobre.Gima,ja ťa chápem-ale už tuto končím,lebo uhlie musí byť velmi milý človek-a takého ja nemusím.

gima

ja som velmi citlivi clovek a rodinny zivot a vsetko co k tomu patri som si predstavovala uplne inak,ako som dopadla
zivot,ktory zijem s tymto clovekom ma velmi ZMENIL-a vsetko sa v mojom zivote zmenilo-niekedy mi to pripada ako zly sen,stale som sa pokusala riesit tento problem,vysvetlovala som mu,co ma trapi ake veci sa mi nepacia/ja ked vidim na nom,co sa mu nepaci,tak to druhy krat neurobim on-vie,ze niektore veci sa mi nepacia a aj tak to robi stale dookola/
uz ma omrzel takyto zivot,tak som sa rozhodla,ze vychovame dceru a ja od neho odidem,aby som si uzila aspon starobu v pokoji a v pohode,a nebude mi ju nikto zneprijemnovat
a chlapa uz nechcem viac do domacnosti ani omylom:(

uhlie

Uhlie je uplne normalny nick a nevypoveda vobec o nicom. Z toho, co kvietok napisala o manzelovi sa neda usudit vobec nic. Naproti tomu o kvietkovi sa da zistit toto:

1. Nevie riesit samostatne problemy
2. Domnieva sa, ze zivot sa sklada len z citov a pocitov a vsetko ostatne je druhorade.
3. Osobne problemy riesi s uplne neznamymi ludmi (t.j. je jej jedno, kto a aki ti ludia su-hlavne, ze nieco napisu)
4. Je samoluba
5. Manzela nepozname a nevieme posudit, ci to, co o nom tvrdi je pravda, alebo nie je

kvietok007

mám velmi rada kvety,vieš ked bývaš v paneláku,aspon to ťa teší-pestrosť kvetov,a to že sa im v byte darí.Teraz mi manžel natrhal orgovány,no také sú krásne tmavofialové,a tá vôňa,no to ja milujem.