stupnujuca bolest vajecnika

Príspevok v téme: stupnujuca bolest vajecnika
luciferka

Ahojte, posledne dva tyzdne ma zacal boliet jeden vajecnik, a stale sa to stupnuje. Najprv to bolo ked som si sadala, potom na toalete, a teraz uz aj pri chodzi a aj v sede, ked som v klude....existuje na to nieco? nejaky caj, obklady?k doktorke nemozem zatial ist, lebo nemam cas a moju doktorku mam daleko, a k inemu nechcem ist....pred dvoma mesiacmi mi zacala haprovat aj menstruacia, naposledy sa mi ledva ledva spustila, ale tak doktorka mi povedala, ze mam "lenive" vajecniky, ze to je u mna normalne ak nepride za 28 dni...

luciferka

ten zensky caj, to je sypany ci sackovy? ja tym sackovym neverim.....citala som, ze pri ovulacii to je normalne, ale ja som mala pred troma dnami dostat menstruaciu tak som uz po...ked to bude takto boliet, budem musiet ist k lekarovi, ale kam? pokial som v inom kraji, tak jedine na pohotovost?? neviete este niekto, co tie bolesti zmierni? minimalne tri dni este musim vydrzat......dakujem

jajkafr

luciferka
najlepšie by bolo navštíviť lekárku, ale keďže píšeš, že nemôžeš skús piť ženský čaj na krabičke píše, že pomáha okrem iného aj pri zápaloch ženských orgánov a močových ciest...