Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vasa najlepsia spirala

skip

Ja mam osvedcenu od Oriflame - VIP spiralu v takom zlatom obale. Momentalne skusam nieco z prirodnej kozmetiky. Spirala zn. Locherber - nema chybu.

sara.poni

V potravinach tiž nedavaju testery ku napr. konzervam bud si ju kupiš alebo nie ale neotvoriš ju tam a neskušaš či ano? všetko ma nejaku dobu spotreby a ked to otvoriš tak sa to začne kazit. Ked tam nieje tester skus dat podnet do drogerie aby povedali vyrobcom nech tam davaju testeri

janaaaaa

tiez nechapem preco nedavajua j testery ku vsetkym spiralam, niktore spirali musim jednoducho otvorit aby som vedela ake su, ale je mi to dost neprijemne, pretoze by sa to samozrejme nemalo

Sara.poni

Pri každej naozaj neni kefky ale aj keď su tam tak to niekomu nestačí a potrebuje pootvárať aj tam kde kefka je.Potom to si to ma niekto kúpiť.

rew

milion lashes od loreal
Inak nechapem preco nemaju pri kazdom druhy spiraly prilepenu kefku ako akusi 'vzorku' a spiraly s prelepenymi vrchnakmi.. videla som to len u niektorych znaciek a vzhadom na to ako vyzera cast tovaru v drogerkach kam chodievam mi to pride ako super napad..

nihi :)

ja som najspokojnesia so spiralou giordani gold od oriflame a to som uz vyskusala rozne v roznych cenovych relaciach a zatial som lepsiu nenasla.

Sara.poni

Ak kupujete maskaru v obchode kde si ju môžete otvoriť tak sa môže stať že práve vy si kúpite nejakú ktoru pred vami niekto už 20 krát otvoril a potom čo myslíte kolko vam vydrží?Potom niekto hovorí že ta alebo ta značka.Ja som viedla par takých čo v obchode otvorili po rade každú a nakoniec si ani jednu nevzali.

polly007

iwus, tak to je super, mne este ziadna spirala nevydrzala 6 mesiacov :) vacsinou tak 2-3 mesiace a mala som uz kopec roznych znaciek.

lenkaa123456

teraz mam tuto spiralu po prvykrat uz mozno mesiac a zatial nevyschla, ale sestra sa tiez stazovala ze ta jej vyschla velmi skoro. tak neviem cim to bude

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vasa najlepsia spirala - Fórum - ZDRAVIE.sk